„Dzień bezpieczeństwa w ruchu drogowym powiatu krasnostawskiego”
piątek, 16 października 2015 07:43

1313 października 2015 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się „Dzień bezpieczeństwa w ruchu drogowym powiatu krasnostawskiego”. Organizatorem imprezy był Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Krasnymstawie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas III oraz IV a z opiekunami: Renatą Kwiecień, Mariolą Stasieczek, Jolantą Wołos i Eweliną Głuchowską. Podczas trwania imprezy dzieci zapoznały się z pracą policjanta, strażaka, a także …. psa tropiącego.

Odbył się pokaz strażacki, w czasie którego ratownicy zaprezentowali specjalistyczne stroje niezbędne w czasie akcji w wysokich temperaturach oraz z użyciem środków chemicznych.

Przedstawiciele poszczególnych klas wzięli udział w pokazie mody, prezentując „wzorowy ubiór” bezpiecznego użytkownika dróg. W konkursach wiedzowych dotyczących znajomości znaków drogowych, bezpiecznego poruszania się po drogach uczniowie otrzymali nagrody w postaci odblasków i kamizelek.

0102030405060809101315161718192021