ZAWÓD: POLICJANT
czwartek, 24 września 2015 12:36

03Tematyka bezpieczeństwa podczas zabaw oraz w drodze do szkoły jest realizowana we wszystkich klasach młodszych już od pierwszych dni nauki. 23 września policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, panowie: podinspektor Janusz Pudźwa, sierżant sztabowy Paweł Sawa i aspirant Przemysław Muca na zaproszenie pani Małgorzaty Wróbel przeprowadzili zajęcia w klasie I B na temat bezpieczeństwa i zachowania w ruchu ulicznym.

Opowiadali także o swojej pracy. Demonstrowali i pokazywali sprzęt, jakim posługują się na co dzień. Dzieci mogły z bliska przyjrzeć się pracy policjantów ze Służby Drogowej. Chętni przymierzali nawet ich czapki. Dzieci były zachwycone spotkaniem ze stróżami prawa. Kto wie, może za kilkanaście lat niektóre z nich wybiorą zawód policjanta ;)…?

Serdecznie dziękujemy panom: podinspektorowi Januszowi Pudźwa, sierżantowi sztabowemu Pawłowi Sawa i aspirantowi Przemysławowi Muca za bardzo ciekawe przeprowadzenie zajęć w klasie I B i życzymy sukcesów w pracy oraz pomyślności w życiu osobistym.

M.W.

01020304050607080910111213141516171819202122