POWITANIE JESIENI
wtorek, 21 października 2014 08:43

Powitanie jesieni - 42       We wrześniu klasa III B szkoły podstawowej witała jesień w rezerwacie WODNY DÓŁ. Podczas wycieczki opiekę nad uczniami sprawowały panie: Agnieszka Bożko, Elwira Tubilewicz i Małgorzata Wróbel. Dzieci wędrowały ścieżką przyrodniczą do pomnika upamiętniającego walki partyzanckie oraz do miejsca, od którego pochodzi nazwa rezerwatu.

Poznały warstwową budowę lasu oraz różne gatunki roślin i zwierząt. Po powrocie z leśnej wyprawy odpoczywały na polanie przed leśniczówką i wspólnie z rodzicami piekły kiełbaski przy ognisku. Na zakończenie wycieczki odbyły się konkursy i zawody sportowe. Dziewczynki wybrały „Chłopaka Roku kl. III B”, którym został Adrian Knap. Wszyscy wrócili z wycieczki wypoczęci, zadowoleni i gotowi do kolejnych wyjazdów.

Serdecznie dziękuję Klasowej Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu, a państwu: Annie Banaszkiewicz, Krzysztofowi Zielińskiemu i Piotrowi Kiszczakowi za opiekę nad dziećmi w czasie wycieczki.

M.W.