Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Podsumowanie konkursów - laureaci nagrodzeni
Wpisany przez Administrator
środa, 17 czerwca 2015 10:25

04      W obecnym roku szkolnym w Zespole Szkół nr 4 zorganizowano 10 konkursów o zasięgu międzyszkolnym. 4 z nich zostały podsumowane w I półroczu. 09. 06.2015 roku w sali sejmikowej Urzędu Miasta zostały podsumowane kolejne zmagania uczniów:

 

  • ,,Z polską mową za pan brat”
  • „Lektury na ekranie”
  • Konkurs Frazeologiczny „Nie rzucaj słów na wiatr”
  • „Mistrz matematyki”
  • „Konkurs chronologiczny”
  • Konkurs matematyczno – informatyczny „Supermatematyk”

    

      W uroczystości udział wzięli: sekretarz miasta Krzysztof Gałan, przewodniczący Rady Miasta – Edward Kawęcki, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Marzena Morylowska, dyrektor Zespołu Szkół nr 5 Justyna Haładyj oraz licznie zgromadzeni nauczyciele przygotowujący uczniów, ich rodzice i najważniejsi uczestnicy spotkania – laureaci sześciu konkursów.

Laureatami konkursu „Z polską mową za pan brat” zostali :

  • Karolina Gruszczyńska - Szkoła Podstawowa w Fajsławicach
  • Kinga Wójcik - Szkoła Podstawowa w Fajsławicach
  • Zofia Drygasiewicz - Szkoła Podstawowa w Izbicy
  • Mateusz Jopa - Szkoła Podstawowa w Izbicy
  • Jakub Kostrzewski - Szkoła Podstawowa w Tarnogórze
  • Mateusz Marucha - Szkoła Podstawowa w Małochwieju Dużym
  • Zuzanna Czystowska - Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej
  • Mikołaj Kalisz - Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej
  • Aleksandra Chadaj - Szkoła Podstawowa w Siennicy Różanej
  • Oliwia Chadaj - Szkoła Podstawowa w Siennicy Różanej
  • Łukasz Salitra - Szkoła Podstawowa w Jaślikowie
  • Emilia Mazurek - Szkoła Podstawowa nr 3 w Krasnymstawie
  • Klaudia Skubisz - Szkoła Podstawowa nr 5 w Krasnymstawie
  • Diana Smorga - Szkoła Podstawowa nr 5 w Krasnymstawie
  • Oliwia Kot - Szkoła Podstawowa nr 1w Krasnymstawie
  • Bartłomiej Soczyński - Szkoła Podstawowa nr 1w Krasnymstawie
  • Kinga Kręgulec - Szkoła Podstawowa nr 4 w Krasnymstawie
  • Michał Kosmowski - Szkoła Podstawowa nr 4 w Krasnymstawie
  • Kacper Kowalski - Szkoła Podstawowa nr 4 w Krasnymstawie
  • Adam Sadowski - Szkoła Podstawowa nr 4 w Krasnymstawie
  • Tomasz Zieliński- Szkoła Podstawowa nr 4 w Krasnymstawie

 

Wyżej wymienionych laureatów przygotowali następujący nauczyciele :

Urszula Paluch, Stanisława Margol, Joanna Rysak, Marzena Sokół, Małgorzata Jakubiec, Halina Kargul, Danuta Bojarska, Krystyna Gozdecka, Bożena Chmielewska, Joanna Budzyńska, Jolanta Kosior, Maria Liśkiewicz, Małgorzata Wróbel

Organizatorami konkursu były panie: Jolanta Wołos i Barbara Chlebuś

W międzyszkolnym konkursie czytelniczo – filmowym „Lektury na ekranie”

Laureatami zostali:

  • Julia Dolak - Zespół Szkół nr 1
  • Julia Ogonowska - Zespół Szkół nr 4
  • Anna Bożko - Zespół Szkół nr 4
  • Karolina Stasieczek - Zespół Szkół nr 4
  • Krystian Dubiel - Zespół Szkół nr 4
  • Małgorzata Chwil - Zespół Szkół nr 4
  • Justyna Mazurek - Zespół Szkół nr 4

 

Uczniów przygotowały panie: Anna Ziniewicz,   Agnieszka Bożko, Teresa Kubina

 

W VI Międzyszkolnym Konkursie Frazeologicznym „Nie rzucaj słów na wiatr”

Laureatami zostali:

  • Izabela Stasiuk z Gimnazjum nr 4 w Krasnymstawie,
  • Katarzyna Dudek z Gimnazjum nr 4 w Krasnymstawie
  • Edyta Śliwa z Gimnazjum nr 1 w Krasnymstawie
  • Małgorzata Mołczan z Gimnazjum nr 4 w Krasnymstawie

 

Wyróżnienia otrzymali:

  • Paweł Piątkowski z Gimnazjum nr 1 w Krasnymstawie
  • Albert Poniedziałek z Gimnazjum nr 5 w Krasnymstawi
  • Karol Kołodziejak z Gimnazjum nr 1 w Krasnymstawie
  • Michał Sadowski z Gimnazjum nr 4 w Krasnymstawie

 

Uczniów przygotowały panie:

Monika Skrzypa, Sylwia Szymańska, Lucyna Bubicz – Żynkowska, Grażyna Wojtyna, Elżbieta Wrzyszcz

Organizatorami konkursu były: Iwona Grzywna i Monika Skrzypa

 

Konkurs międzyszkolny „Mistrz matematyki”

uczy praw logiki i sztuki wyciągania właściwych wniosków, kształci umiejętność prawidłowego rozumowania, a jednocześnie sprawia wiele satysfakcji miłośnikom nietypowych zagadek. Praktyczne zastosowania matematyki, jak procenty w banku, kalkulowanie wydatków, obniżki i podwyżki cen, podatki, odczytywanie informacji z diagramów – to zagadnienia, z którymi musieli się zmierzyć uczestnicy tegorocznej edycji konkursu.

Tytuł laureata wywalczyli:

  • w kategorii klas IV - Aleksandra Pajer z ZS nr 5
  • w kategorii klas V- Adam Lasota z ZS nr 1
  • w kategorii klas VI - Maria Bojarczuk z ZS nr 4
  • w kategorii klas I gimnazjum – Filip Tarajko z ZS nr 1 i Maria Antoniak z ZS nr 5
  • w kategorii klas II gimnazjum - Michał Szyszkowski z ZS nr 4
  • w kategorii klas III gimnazjum - Michał Sadowski z ZS nr 4

 

W I Powiatowym Konkursie Matematycznym:

  • I miejsce zajęła – Maria Bojarczuk – Zespół Szkół nr 4
  • III miejsce – Julia Kwiecińska –Zespół Szkół nr 4

 

Podziękowania za przygotowanie uczniów otrzymali następujący nauczyciele:

Marta Ziarko, Agnieszka Majewska, Elżbieta Jarocka, Tomasz Chałubiński, Marzena Bas, Teresa Laskowska

 

W III MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE CHRONOLOGII DLA KL.IV

Laureatami zostali:

  • Przemysław Błaszczak - Zespół Szkół nr 4
  • Maciej Pociński - Zespół Szkół nr 4
  • Zuzanna Kucharczyk - Zespół Szkół nr 4
  • Michał Jasiński - Zespół Szkół nr 4

 

Wyróżnienia otrzymali:

  • Eryk Szparkowski - Zespół Szkół nr 4
  • Aleksandra Pajer - Zespół Szkół nr 5
  • Michał Szymoniak - Zespół Szkół nr 4
  • Robert Radomski - Zespół Szkół nr 4
  • Igor Bukowski - Zespół Szkół nr 1

 

Z uczniami pracowali następujący nauczyciele:

Marta Cięciera, Tomasz Marczewski, Agnieszka Rybczyńska – Manachiewicz, Marian Oszajca.

 

Konkurs matematyczno – informatyczny „Supermatematyk” jest organizowany od 2005 roku.

Do II etapu konkursu przystąpiło 17 uczniów ze szkół miejskich: SP1, SP4 i SP5,

     W tegorocznej edycji tytuł laureata oraz zaszczytny tytuł SUPERMATEMATYKA otrzymali następujący uczniowie:

  • Jakub Ciepłowski- Zespół Szkół nr 1
  • Adam Sadowski - Zespół Szkół nr 4
  • Tomasz Zieliński- Zespół Szkół nr 4

 

Finalistami zostali:

  • Hubert Krawczyk - Zespół Szkół nr 4
  • Michał Kosmowski - Zespół Szkół nr 4
  • Adrian Knap - Zespół Szkół nr 4
  • Szymon Kowalski - Zespół Szkół nr 5

 

Uczniów przygotowali następujący nauczyciele:

Jolanta Kosior, Maria Liśkiewicz, Małgorzata Wróbel, Bożena Chmielewska, Grażyna Mąka

 

      Uroczystość prowadziła dyrektor Zespołu Szkół nr 4 p. Alicja Kasprzak – Żeżuła, która na zakończenie jeszcze raz pogratulowała sukcesów i życzyła uczniom   fascynującej nauki, owocnej pracy, ale również zabawy, radości, budowania przyjaźni. Życzyła także, aby szkolny czas uczniowie wykorzystali jak najlepiej, by był źródłem wiedzy i umiejętności, z którego będą czerpać przez całe życie.

     Dyrektor Zespołu Szkół nr 4 podziękowała wszystkim nauczycielom, którzy podjęli trud pracy z uczniem zdolnym i zaprosiła do udziału w konkursach organizowanych przez Zespół Szkół nr 4 za rok.

    Czas poświęcony na podsumowanie konkursów umilił zebranym zespół wokalny „Jak zawsze” z Zespołu Szkół nr 4 pod kierunkiem p. Leszka Darmochwała oraz laureatki konkursów recytatorskich.

0102030405060708091011

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone