Co wiemy o Krajach Unii Europejskiej?
niedziela, 10 maja 2015 07:27
1    6 maja uczniowie klasy Va, Ala Borzęcka, Krystian Mojski i Michał Nowacki reprezentowali naszą szkołę w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Unii Europejskiej organizowanym przez Zespół Szkół w Łopienniku Nadrzecznym. Uczestnicy, uczniowie pięciu szkół z powiatu krasnostawskiego, w trzyosobowych składach wzięli udział w trzech konkurencjach.

Napisali test zawierający różnorodne pytania na temat krajów UE, przygotowali plakat na temat wybranego przez siebie kraju unijnego i przeprowadzili prezentację, podczas której mieli zachęcić do odwiedzania prezentowanego kraju, oraz zaprezentowali piosenki w języku angielskim. Wszystkie zespoły sprawiły się na medal. Zwycięzcami została drużyna z Łopiennika Nadrzecznego. Nasza reprezentacja zajęła trzecie miejsce. Uczniom gratulujemy, a Zespołowi Szkół w Łopienniku Nadrzecznym dziękujemy za gościnę i ciepłe przyjęcie.

JS