Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Wizyta niezwykłych gości
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 30 marca 2015 11:49

 Niezwykli przyjaciele 07      W czwartek - 26 marca klasę IIa odwiedzili nietypowi goście – pies Bruno i suczka Dalia wraz ze swoją opiekunką, panią Małgorzatą Jarocką, kynoterapeutką z     "Fundacji Canituus". Bruno i Dalia to przemiłe psy rasy Cavalier King Charles Spaniel. Ich wizyta wzbudziła wśród uczniów wiele emocji.

 

Każdy chciał je dotknąć i pogłaskać. Dzieci z wielkim zaciekawieniem i podziwem obserwowały zwierzaki. Dowiedziały się jakie zachowania psa świadczą o tym, czy jest zadowolony, czy zły. Poznały sposoby pielęgnacji oraz opieki nad zwierzętami domowymi. Uczyły się jak należy zachowywać się przy spotkaniu z agresywnym psem i jak prawidłowo przyjąć bezpieczną postawę „żółwika”. Mieli okazję zobaczyć pokaz tresury oraz wziąć udział we wspólnych zabawach z psami. Na koniec każde dziecko mogło  pogłaskać i przytulić się do naszych czworonożnych przyjaciół. Zajęcia sprawiły dzieciom wiele frajdy i niezapomnianych wrażeń. Obcowanie ze zwierzętami obudziło również wiele pozytywnych emocji. Takie zajęcia na długo pozostają w pamięci.

       Dziękujemy pani Małgosi Jarockiej i jej podopiecznym za to, że zmieniły ten szkolny dzień w ciekawą przygodę.

                                      Niezwykli przyjaciele_01Niezwykli przyjaciele_02Niezwykli przyjaciele_03Niezwykli przyjaciele_04Niezwykli przyjaciele_05Niezwykli przyjaciele_06Niezwykli przyjaciele_07Niezwykli przyjaciele_08Niezwykli przyjaciele_09Niezwykli przyjaciele_10Niezwykli przyjaciele_11Niezwykli przyjaciele_12Niezwykli przyjaciele_13Niezwykli przyjaciele_14Niezwykli przyjaciele_15Niezwykli przyjaciele_16Niezwykli przyjaciele_17Niezwykli przyjaciele_18Niezwykli przyjaciele_19Niezwykli przyjaciele_20Niezwykli przyjaciele_21Niezwykli przyjaciele_22Niezwykli przyjaciele_23Niezwykli przyjaciele_24Niezwykli przyjaciele_25Niezwykli przyjaciele_26Niezwykli przyjaciele_27Niezwykli przyjaciele_28Niezwykli przyjaciele_29

                                                                                                                                        R.K.

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone