AKCJA „OZNAKUJ SWÓJ ROWER!”
piątek, 07 czerwca 2013 12:35

Oznakuj_swoj_rower_-_09     5 czerwca w naszej szkole odbyła się akcja znakowania rowerów. Została przeprowadzona przez sierżant Anetę Paradowską i młodszego aspiranta Piotra Stręfnera z zespołu dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Zainteresowanie uczniów akcją przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Tego dnia dzieciaki licznie przybyły do szkoły na swoich jednośladach. Udało się oznakować rowery uczniów z klas najmłodszych.

Znakowanie rowerów będzie kontynuowane niebawem. O terminie poinformujemy. Cierpliwości!!! ;) ;) ;)

MS