Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Spotkanie z dinozaurami :)
Wpisany przez Administrator
wtorek, 18 października 2011 00:00

                   dinozaury_618 października uczniowie klasy Vb wraz z wychowawcą, Joanną Szewczuk i opiekunami wybrali się na jednodniową wycieczkę do Krasnobrodu. Odwiedzili tam park dinozaurów. Mieli okazję dowiedzieć się ciekawych informacji na temat życia tych prehistorycznych gadów oraz spędzić czas na świeżym powietrzu jednocześnie dobrze się bawiąc.

 

W drodze powrotnej nie zapomnieli także o zamojskim McDonald’s. Na następną wycieczkę wybieramy się do Warszawy do Centrum Kopernika.

J.S

dinozaury_1dinozaury_2dinozaury_5dinozaury_4

dinozaury_3

foto: Julka Malczewska

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone