Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Krótka depesza z pola walki :)
Wpisany przez Administrator
środa, 12 października 2011 19:01

Pamiątkowe zdjęcie po akcji              Dzisiaj drużyna najbardziej zdesperowanych śmiałków z klas III naszego gimnazjum wybrała się na rozgrywki paintballowe. Uczniowie ubrani w ochronne kombinezony, maski i rękawice, uzbrojeni w markery z zapasem 200 pomarańczowych kulek zanurzyli się w leśną gęstwinę, by wypatrzyć i pokonać kolegów z drużyny przeciwnej.

               Oj działo się, działo na tych manewrach. Zawodnicy przelali „w boju” wiele farby i własnego potu.  Zaplanowano różne scenariusze rozgrywek i każda z drużyn mogła się popisać pomysłowością i zręcznością.  Żelowa kanonada wybuchała nagle i cichła, kiedy z różnych zakamarków lasu odzywało się  głośne „ałaj” i trafiony nieszczęśnik z podniesioną ręką i spuszczoną głową, masując rozmaite części ciała schodził do strefy ochronnej. Litościwym milczeniem pominiemy pokonanych, przez szacunek nie powiemy, która drużyna okazała się lepsza (czytaj bardziej skuteczna). Leśne podchody miały swój urok, ale jak się okazało wymagały także sporej kondycji fizycznej.

               Chwilę potem rozgrywki przeniosły się na poligon, a zawodnicy walczyli o  flagę i starali się zdobyć bazę drużyny przeciwnej. Tutaj szanse nieco się wyrównały, bo poligon rządzi się innymi prawami.  Szkoda, że amunicja tak szybko się kończyła , bo umorusani i przemoczeni nie mieliśmy jeszcze ochoty wracać z „placu boju”.

               Wszyscy zawodnicy wykazali się dużą  skutecznością w podchodzeniu i eliminowaniu z gry przeciwników, ale „królem strzelców” był niewątpliwie Łukasz. Jak niesie najnowsza plotka z Hollywood, to on, jako „eksterminator-amator” wystąpi podobno w drugiej części filmu „Pluton” Oliviera Stone’a. Tak przynajmniej wynika z plakatu. Pozdrawiamy Cool

Paintball_1Markery na deszczu, a zawodnicy ... jedzą pieczone kiełbaskiKoniec kulek... ale gaz pozostałSkąpani w ... deszczu

Oj, kończy się nam amunicja ...Nowy film, nowa gwiazda ... ten plakat coś nam przypomina :)

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone