Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Ta, co nie zginęła”
Wpisany przez Administrator
niedziela, 13 listopada 2011 09:46

2011_Dzien_Niepodleglosci_4           11 listopada, po raz 93 obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony temu ważnemu wydarzeniu.

 

 

                 Uczniowie, biorący udział w montażu słowno-muzycznym, przypomnieli okoliczności oraz daty utraty niepodległości, ale główny akcent apelu położony został jednak na ten ważny w naszych dziejach moment, na 18 listopada 1918 roku, kiedy to Polska odzyskała niepodległość. Przedstawienie pod kierunkiem pani Agnieszki Bożko przygotowali uczniowie: Krzysztof Brodowski, Patrycja Żydek, Łukasz Bojarczuk, Wojtek Kuźmicki, Wojtek Marucha z kl. VIA, Anna Bożko i Patrycja Chwała z kl. VI B, Wiktoria Gołębiowska z kl. V A, Patrycja Krzysztofiak i Patrycja Brzyszko z kl. II C gim, Iga Kwiecińska z kl. II B gim oraz Oliwia Powierża z kl. IV A. Oprawę muzyczną przygotował zespół muzyczny pod kierunkiem pana Leszka Darmochwała, zaś dekorację pani Magdalena Nawrocka.
oprac. A B / fot. Oliwia Zajączkowska

2011_Dzien_Niepodleglosci_12011_Dzien_Niepodleglosci_22011_Dzien_Niepodleglosci_32011_Dzien_Niepodleglosci_5

2011_Dzien_Niepodleglosci_72011_Dzien_Niepodleglosci_62011_Dzien_Niepodleglosci_82011_Dzien_Niepodleglosci_9

 

 

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone