Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Laureat Regionalnego Konkursu Informatycznego „Myszka”
Wpisany przez Administrator
środa, 20 czerwca 2012 17:08

Konkurs_Informatyczny_Myszka_9         14 czerwca w sali Consulatus w Zamojskim Ratuszu odbyło się podsumowanie VIII edycji Regionalnego Konkursu  Informatycznego „Myszka” - dla uczniów szkół podstawowych i „Algorytm” – dla uczniów gimnazjów.

 

 

        Tytuł laureata i największą liczbę w tym konkursie zdobył uczeń naszej szkoły Michał Sadowski (kl. VI a). Do konkursu ucznia przygotowała p. Grażyna Mąka.

       Konkurs „Myszka” przebiegał w trzech etapach: szkolnym, powiatowym i regionalnym. Etap  finałowy składał się z 2 części – teoretycznej i praktycznej, w której uczniowie rozwiązywali, przy pomocy komputera, problemy informatyczne wykraczające poza program nauczania dla danego etapu kształcenia.

     Tematem wiodącym w każdej edycji konkursu są aktualne problemy informatyczne i nowości technologiczne. W VIII edycji tematem przewodnim było wydarzenie sportowe „Euro 2012”. Na podstawie opowiadania uczniowie mieli za zadanie zaprojektować komiks „Euro 2012 – grupa A” z wykorzystaniem edytorów on-line.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs Informatyczny Myszka 1Konkurs Informatyczny Myszka 10Konkurs Informatyczny Myszka 2Konkurs Informatyczny Myszka 3Konkurs Informatyczny Myszka 4Konkurs Informatyczny Myszka 5Konkurs Informatyczny Myszka 6Konkurs Informatyczny Myszka 7Konkurs Informatyczny Myszka 8Konkurs_Informatyczny_Myszka_9

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone