Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Głos w ciszy rozbrzmiewa
Wpisany przez Administrator
wtorek, 29 maja 2012 20:53

 Konkurs_recytatorski_1              „W przestrzeniach nieskończonych nie mogę stracić siebie…” to fragment wiersza, który przyniósł zwycięski laur Kornelii Figiel - uczennicy klasy IIIb z Zespołu Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie w IX Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Marii Konopnickiej zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie.

      Honorowy patronat objął Starosta Krasnostawski. Celem konkursu było m.in. popularyzacja twórczości poetki. Jury zwracało uwagę także na piękno języka ojczystego i interpretację tekstów literackich.

      Kornelia została przygotowana przez polonistkę – panią Monikę Skrzypę. Wyróżnienie w tym samym konkursie w grupie dzieci klas I-III otrzymała Adrianna Dras, z którą pracowała pani Jolanta Dworucha.

MS

Konkurs_recytatorski_4Konkurs_recytatorski_3Konkurs_recytatorski_2

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone