Zachowaj Trzeźwy Umysł 2012 - kampania w toku
poniedziałek, 07 maja 2012 11:03

Wszystkich uczniów naszej szkoły

zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych w ramach kampanii

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2012!

ZTU logo

1_Ulotka_Zabka_czy_motylek_ZTU_2012-R

6_Ulotka_To_ja__ZTU_2012-RSzkoła Podstawowa:

• „Żabka czy motylek?” - waszym zadaniem jest wypełnić ulotkę zawierającą pięć podchwytliwych pytań związanych z pływaniem (ulotki  otrzymacie od wychowawców).
  •  „To ja” - konkurs plastyczno - literacki - stwórzcie swój autoportret malując lub opisując siebie, podkreślając swoje mocne strony i zainteresowania (technika wykonania pracy plastycznej - dowolna, format - maks. A0, praca literacka - maks. 3600 znaków)

9_Ulotka_Jak_ryba_w_wodzie_ZTU_2012-R15_Ulotka_Autoportret_ZTU_2012-RGimnazjum:

•  „Jak ryba w wodzie” - zarejestrujcie się na stronie internetowej www.TrzezwyUmysl.pl/jakryba i odpowiedzcie  na 5 pytań związanych  z pływaniem.
  •  „Autoportret” - konkurs plastyczno - literacki - stwórzcie swój autoportret malując lub opisując siebie, podkreślając swoje mocne strony i zainteresowania (technika wykonania pracy plastycznej - dowolna, format - maks. A0, praca literacka - maks. 3600 znaków)

Organizatorzy konkursów przewidzieli dla zwycięzców wiele atrakcyjnych nagród, m.in. wieże, laptopy, tablety, konsole PSP, mp3 i mp4, gry karciane, zestawy kreatywne, cyfrowe ramki do zdjęć, akcesoria do pływania, książki i wiele innych.

Termin składania prac: 31 maja 2012.

Prace plastyczne i literackie należy składać w gabinecie pedagoga i psychologa - prace zostaną wysłane na konkurs na koszt szkoły!

Regulaminy konkursów są dostępne na: www.TrzezwyUmysl.pl/regulaminy