Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Ważna „groszowa sprawa”!
Wpisany przez Administrator
niedziela, 12 lutego 2012 15:43
      Gora_grosza_-_podsumowanie_7Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie stanęli na wysokości zadania i z dużym zaangażowaniem włączyli się do akcji charytatywnej „Góra Grosza" – XII edycja, której celem jest zebranie funduszy m.in. na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

    Organizatorem akcji jest Towarzystwo „Nasz Dom", natomiast patronat objął Minister Edukacji Narodowej. Tegoroczna nasza Góra Grosza ważyła ponad 30 kg, zebraliśmy 493,89 zł! Zespołowo najwięcej groszy uzbierały klasy: Ia, VIb, Ib gim., zaś podziękowania należą się wszystkim, którzy przynosili grosiki – oprócz uczniów, także rodzicom, nauczycielom, pracownikom obsługi. Tylko solidarne działanie mogło zakończyć się sukcesem.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje pomoc uczennic: Oli Łata, Elizy Maciąg, Agaty Wojtaszek, Jagody Małysz, Mileny Wołoszek i Pauliny Bednarskiej, które zajęły się monotonnym zliczaniem monet.
Przeprowadzenie akcji w szkole koordynowały nauczycielki: pani Dorota Szewczak i pani Monika Skrzypa.

M.S.

Gora_grosza_-_podsumowanie_3Gora_grosza_-_podsumowanie_6Gora_grosza_-_podsumowanie_1Gora_grosza_-_podsumowanie_2Gora_grosza_-_podsumowanie_4

Gora_grosza_-_podsumowanie_9

Gora_grosza_-_podsumowanie_5

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone