DART - odkrywamy talenty
niedziela, 23 stycznia 2011 20:54

DART_KDK_WOSP_2011_02Zawsze z  dumą i radością prezentujemy naszych uzdolnionych uczniów. Tym razem miło nam przedstawić specjalistów od mocnego, rock'n'roll'owego brzmienia. Na początek kilka słów od Zespołu. Liczymy, że w niedługim czasie w naszej galerii pojawi sie wiecej zdjęć, może także  muzycznych klipów. Trzymamy kciuki i zapraszamy na występy kapeli "DART".

"Zespół DART powstał na początku października 2010 roku. Gramy w składzie:

Łukasz Borkowski – gitara,  (ZS nr 4)

Oskar Suszek – gitara, (ZS nr 4)

Michał Siwczuk – bas, (ZS nr 1)

Krystian Basiński – perkusja, (ZS nr 1)

Wiktor Suszek – wokal, (ZS nr 4).

Pomysł na stworzenie kapeli zrodził się w czerwcu. Dość długo szukaliśmy perkusisty i basisty. Pomocną okazała się koleżanka z 1 gim. Paulina, która zapoznała nas z Krystianem i Michałem.

Zadebiutowaliśmy w naszej szkole na akademii z okazji Dnia Nauczyciela. Czuliśmy wsparcie nauczycieli z „Czwórki”. Wszystkim podobał się koncert.

Kolejnym występem był koncert w KDK z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i właśnie z tego koncertu są zdjęcia. I znowu  dostaliśmy brawa.

Aktualnie  spotykamy się raz w tygodniu na próby, na których ćwiczymy nowe kawałki oraz piszemy teksty i muzykę do naszego repertuaru."

Zespół DART

DART_KDK_WOSP_2011_01DART_KDK_WOSP_2011_06DART_KDK_WOSP_2011_07

DART_KDK_WOSP_2011_03DART_KDK_WOSP_2011_04DART_KDK_WOSP_2011_05

foto: Andrzej Staron (dziękujemy)