Wydarzenia kulturalne
Dzień Otwarty w szkole
środa, 01 czerwca 2011 18:45

Dzien_otwarty_w_szkole_03

28 maja nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla gości – tego dnia mieliśmy zaszczyt gościć  w szkolnych murach licznie przybyłych przedszkolaków wraz z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami.

Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu naszych uczniów
wtorek, 26 kwietnia 2011 21:25

Misterium_2011_12

20 kwietnia uczniowie szkoły podstawowej obejrzeli Misterium Wielkanocne pt. "Spotkanie ze Zmartwychwstałym", opowiadające o męce i zmartwychwstaniu Jezusa.

Miły rekord - okrągła liczba!
poniedziałek, 04 kwietnia 2011 00:00

100tysSpostrzegawczy użytkownicy  zwrócili zapewne uwagę na licznik odwiedzin na naszej stronie.

Miło nam oznajmić, że dzisiaj, 04.04.2011, ok godz. 21.12 licznik wskazał 100.000 użytkownika, który odwiedził naszą stronę.
Niestety admin spóźnił się z "printscreenem" i nie zdążył "ustrzelić" okrągłego wyniku Wink
Dziękujemy wszystkim za to, że zaglądacie na stronę szkoły i że ta ogromna, okragła liczba  to efekt Waszej aktywności i zainteresowania.
Nadal zapraszamy też,  głównie uczniów gimnazjum, do współpracy przy tworzeniu strony.

I Dzień wiosny!
poniedziałek, 28 marca 2011 11:50

2011_I_Dzien_Wiosny_0321 marca jest nazywany Świętem Wiosny. Jako, że pierwszy dzień wiosny związany jest z końcem zimy i przebudzaniem się przyrody do życia, miał on przez wieki ogromny wpływ na ludzi. Jeszcze z czasów pogańskich pochodzi święto wiosny o nazwie "Jare" - bogate w obrzędy powitania wiosny. Niektóre z tych obrzędów, np. topienie Marzanny znane i praktykowane są do dzisiaj.

Niech żyje bal!
poniedziałek, 14 lutego 2011 13:24

Bal_gimnazjalny_2011_polonez_101Od ceremonii uroczystego przecięcia wstęgi przez zaproszonych gości i poloneza w wykonaniu uczniów klas trzecich gimnazjum rozpoczął się 12 lutego 2011 roku, bal gimnazjalny w naszej szkole.

Pokazy Capoeira w szkole
środa, 02 lutego 2011 18:37

Pokazy_Capoeira_9

W środę gościliśmy w naszej szkole instruktora i adeptów brazylijskiej szkoły sztuki walki: capoeira. Pokaz poprowadzili: instruktor Faisca (trener z Brazylii, który prowadzi zajęcia w Lublinie i Krasnymstawie) i uczniowie: aluno Peixe, aluno Careca i aluna Catarina. Kocie ruchy tancerzy, akrobatyczne popisy i egzotyczna rytmiczna muzyka sprawiły, że pokaz obejrzeliśmy z wielkim zaciekawieniem.

„Czwórka w świecie iluzji?!”
czwartek, 27 stycznia 2011 15:59

Magia_czy_iluzja_2W styczniu uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie mieli możliwość uczestniczenia w  niecodziennym widowisku – pokazie iluzjonistycznym. Wysoką jakość programu zapewnił wykonawca - znany w Europie chorwacki artysta - Benny Khermayer, który gościł dotychczas w wielu programach telewizyjnych różnych państw.

DART - odkrywamy talenty
niedziela, 23 stycznia 2011 20:54

DART_KDK_WOSP_2011_02Zawsze z  dumą i radością prezentujemy naszych uzdolnionych uczniów. Tym razem miło nam przedstawić specjalistów od mocnego, rock'n'roll'owego brzmienia. Na początek kilka słów od Zespołu. Liczymy, że w niedługim czasie w naszej galerii pojawi sie wiecej zdjęć, może także  muzycznych klipów. Trzymamy kciuki i zapraszamy na występy kapeli "DART".

Wyniki konkursu "Wspólne kolędowanie"
czwartek, 13 stycznia 2011 20:50
Dnia 7 stycznia 2011 odbył się szkolny konkurs wokalno - instrumentalny "Wspólne kolędowanie". Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tej edycji do wspólnego grania i śpiewania przystąpiło 38 uczestników, solistów oraz grup kolędniczych. O wynikach konkursu przeczytasz tutaj

Film "...fajnie jest żyć" nagrodzony!
środa, 22 grudnia 2010 18:41

pucharMiło nam poinformować, że nasz szkolny film "... fajnie jest żyć", przygotowany na konkurs "Pozytywnie nakreceni",ogłoszony w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł",  zdobył uznanie jury konkursowego i zakwalifikował się do finału. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy oficjalną informację od organizatorów, że film zajął II miejsce w konkursie!

Gazetka Szkolna
czwartek, 16 grudnia 2010 17:52

Od listopada w naszej szkole istnieje koło redaktorskie. Uczniowie wczuwając się w role dziennikarzy zbierali artykuły do pierwszego magazynu. Miesięcznik nosi nazwę "4 na szóstkę". Tytuł wymyśliła Julia Staszczak z klasy I b gimn.

środa, 15 grudnia 2010 21:16

Mikolaj_w_naszej_szkole_6Tradycyjnie, 6 grudnia, w naszej szkole gościł jegomość w czerwonym ubranku. W miarę jak odwiedzał kolejne klasy, ciężki worek który niósł początkowo na plecach, robił sie coraz mniejszy i mniejszy. Im worek był mniejszy, tym bardziej rumiane i zadowolone były buzie spotykanych dzieci.

„Witajcie w naszej bajce…”
wtorek, 14 grudnia 2010 21:30

Witajcie_w_naszej_bajce_01W dniu 14 grudnia 2010 roku  w Zespole Szkół Nr 4 im. Jana Pawła II  w Krasnymstawie  miała miejsce cykliczna impreza integracyjna,  która w tym roku odbyła się  pod hasłem „Witajcie w naszej bajce…”.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>