Konkurs o bezpieczeństwie rozstrzygnięty!
środa, 09 marca 2011 11:02

2011_Podsumowanie_Konkursu_Bezpieczenstwo_podczas_ferii_118 marca w naszej szkole został rozstrzygnięty profilaktyczny  konkurs plastyczny o tematyce dotyczącej bezpieczeństwa pod hasłem „Bezpieczeństwo podczas ferii”. Do konkursu zgłoszono ponad 100 prac uczniów z klas I – III SP.

W kategorii klas I laureatami zostali:

• Miłosz Cichosz kl. I a,  Magdalena Wrona kl. I b    -  I MIEJSCE
  • Monika Kupiecka kl. I a,  Martyna Matczuk kl. I b -  II MIEJSCE
  • Laura Olech kl. I a,  Julia Strycharczuk kl. I b      -  III MIEJSCE
  • Cyprian Solan kl. I b,  Natalia Wrona kl. I a         -  WYRÓŻNIENIE

W kategorii klas II laureatami zostali:

• Marcelina Madeja kl. II b                                               -  I MIEJSCE
  • Bartłomiej Kliszcz kl. II a, Julia Kwiecińska kl. II a -  II MIEJSCE
  • Martyna Darmochwał kl. II b                                       -  III MIEJSCE
  • Jakub Czerwiński kl. II b, Natalia Soczyńska kl. II a, Patrycja Szuryga kl. II a -  WYRÓŻNIENIE

W kategorii klas III laureatami zostali:

• Julia Fiszer kl. III b                            -  I MIEJSCE
  • Aleksandra Kowalczyk kl. III a      -  II MIEJSCE
  • Wiktoria Worotyńska kl. III b         - III MIEJSCE
  • Aleksandra Rybak kl. III b, Julia Kołodziej kl. III a  -  WYRÓŻNIENIE

Część artystyczną, tematycznie związaną z konkursem, przygotowali uczniowie z klasy III b przygotowani przez p. Barbarę Chlebuś.

Wszystkim uczniom klas I – III SP dziękujemy za czynny udział  w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych!

Oprac. E. Głuchowska

2011_Podsumowanie_Konkursu_Bezpieczenstwo_podczas_ferii_092011_Podsumowanie_Konkursu_Bezpieczenstwo_podczas_ferii_102011_Podsumowanie_Konkursu_Bezpieczenstwo_podczas_ferii_11

2011_Podsumowanie_Konkursu_Bezpieczenstwo_podczas_ferii_12

8 marca w naszej szkole został rozstrzygnięty profilaktyczny  konkurs plastyczny o tematyce dotyczącej bezpieczeństwa pod hasłem „Bezpieczeństwo podczas ferii”. Do konkursu zgłoszono ponad 100 prac uczniów z klas I – III SP. Komisja oceniająca prace nie miała łatwego zadania, gdyż ich poziom był bardzo wysoki. Wybrano 20 najciekawszych prac, które zostały nagrodzone. Wybrane prace plastyczne zostały wyeksponowane na szkolnej wystawie. Nagrody dla laureatów ufundował Urząd Miasta, który zawsze chętnie wspiera inicjatywy związane z profilaktyką, zdrowym stylem życia oraz bezpieczeństwem.

W kategorii klas I laureatami zostali:

Miłosz Cichosz kl. I a,  Magdalena Wrona kl. I b -  I MIEJSCE

Monika Kupiecka kl. I a,  Martyna Matczuk kl. I b -  II MIEJSCE

Laura Olech kl. I a,  Julia Strycharczuk kl. I b -  III MIEJSCE

Cyprian Solan kl. I b,  Natalia Wrona kl. I a -  WYRÓŻNIENIE

W kategorii klas II laureatami zostali:

Marcelina Madeja kl. II b -  I MIEJSCE

Bartłomiej Kliszcz kl. II a, Julia Kwiecińska kl. II a -  II MIEJSCE

Martyna Darmochwał kl. II b -  III MIEJSCE

W kategorii klas III laureatami zostali:

Julia Fiszer kl. III b -  I MIEJSCE

Aleksandra Kowalczyk kl. III a -  II MIEJSCE

Wiktoria Worotyńska kl. III b-  III MIEJSCE

Aleksandra Rybak kl. III b, Julia Kołodziej kl. III a  -  WYRÓŻNIENIE

Wszystkim uczniom klas I – III SP dziękujemy za czynny udział  w konkursie                         i zapraszamy do udziału w kolejnych!