Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Uczniowie z Czwórki wśród najlepszych w kraju
Wpisany przez Administrator
piątek, 11 lutego 2011 16:02

saw_logoJuż po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie odnieśli sukces w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego. Tym razem szczęście dopisało uczniom klasy II B gimnazjum.

Julia Hacia i Michał Madeja zajęli 4 miejsca, otrzymując Dyplomy laureata  i nagrody książkowe w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego organizowanym przez Szkolną Akademię Wiedzy. Jakub Pitura zajął w tym samym konkursie miejsce 9, otrzymując  Dyplom wyróżnienia.

Gratulujemy!

Nasi laureaci

Dominika Kura

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone