Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Puchar Burmistrza Krasnegostawu w rękach "Czwórki"
Wpisany przez Administrator
wtorek, 11 stycznia 2011 22:54

puchar_goldOd listopada 2010r. do stycznia 2011r. w hali Miejskiego Ośrodka  Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie rozgrywana była „Halowa Liga Piłki Siatkowej” chłopców. Drużyna Gimnazjum Zespołu Szkół nr4 w Krasnymstawie zgłosiła swój udział do tych rozgrywek.

Oprócz naszej drużyny w zawodach występowały następujące zespoły : Gimnazjum nr1 , Gimnazjum nr5, Gimnazjum Wojsławice, Gimnazjum Siennica Różana, Gimnazjum Izbica, Gimnazjum Siennica Nadolna. Wszystkie wyżej wymienione drużyny w meczach fazy ligowej zostały pokonane przez chłopców z „Czwórki” i nasza drużyna po tej fazie rozgrywek zajęła pierwsze miejsce. Do kolejnego etapu rozgrywek ekipa z „Czwórki” przystąpiła jako jedyna drużyna bez porażki. W meczu finałowym, decydującym o zwycięstwie w całym cyklu rozgrywek zespół Gimnazjum nr4 pokonał Gimnazjum nr5 w stosunkach setów dwa do jednego i tym samym został mistrzem całych rozgrywek zdobywając Puchar Burmistrza Krasnegostawu.

Drużyna Gimnazjum nr4 wystąpiła w następującym składzie:

  • Damian Pliszczuk – rozgrywający
  • Łukasz Borkowski – atakujący
  • Gabriel Wróbel – atakujący
  • Kamil Mikuła – odbierający
  • Mateusz Watras – odbierający
  • Patryk Jopek – Odbierający
  • Maciej Marucha – rozgrywający
  • Mateusz Świdnik – rozgrywający
  • Marcin Świech – Libero
  • Grzegorz Liszka – atakujący ( kapitan drużyny)

Zespół przygotował i do zwycięstwa poprowadził p. Grzegorz Madeja.

Zawodnicy

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone