„MAGIA MIEJSC” – nasi wśród nagrodzonych!
środa, 20 października 2010 17:27

magia_miejsc_konkurs_3W październiku w Urzędzie Miasta Krasnystaw odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu fotograficznego „Magia Miejsc”. Wśród nagrodzonych osób znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Joanna Matycz – zajęła III miejsce i Karolina Kozak – zdobyła wyróżnienie. Obie uczennice chodzą do klasy IIIb gimnazjum. Większość nagrodzonych zdjęć została wykonana podczas pozalekcyjnych zajęć fotograficznych w ramach koła zainteresowań.

Celem konkursu była promocja miast: Krasnystaw i Kiwerce na Ukrainie oraz przedstawienie i popularyzacja obszaru Euroregionu Bug jako miejsca atrakcyjnego pod względem turystycznym i krajobrazowym.

Konkurs został zorganizowany w ramach podprojektu „Gdzie wypoczywać ciekawie, zdrowo i ekologicznie – EKOTURYSTYKA EUROREGIONU BUG”, realizowanego
w ramach  Programu Wspierania Inicjatyw Transgranicznych Euroregionu Bug, dzięki wsparciu udzielonemu przez Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

M.Skrzypa

magia_miejsc_konkurs_2magia_miejsc_konkurs_1magia_miejsc_konkurs_5