Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Ferie w szkole 2011
Wpisany przez Administrator
czwartek, 13 stycznia 2011 21:04

ZAJĘCIA ORGANIZOWANE PRZEZ NAUCZYCIELI W CZASIE FERII

DLA UCZNIÓW ZESPÓŁU SZKÓŁ NR 4  IM. JANA PAWŁA II W KRASNYMSTAWIE

(17.01.2011r. - 28. 01. 2011r.)


ZAJĘCIA SPORTOWE

DATA i GODZINA ZAJĘĆ

RODZAJ ZAJĘĆ

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

17.01. - 21.01.

godz.11.00-12.30

Piłka siatkowa, koszykówka
(klasy I-III gimnazjum)

G. Madeja

17.01.

godz. 9.00-11.00

Gry i zabawy ruchowe (kl IV SP)

Piłka siatkowa (klasy gimnazjum)

R.  Łukaszewski

17.01.

godz. 17.00-18.00

UKS - karate

R.  Łukaszewski

17.01.

godz. 12.00 – 13.30

Piłka nożna (szkoła podstawowa)

T. Misztal

18.01.

godz. 12.00 – 13.30

Tenis stołowy (szkoła podstawowa)

T. Misztal

18.01.

godz. 10.00-13.00

Piłka nożna (gimnazjum)

W. Wożakowski

18.01.

godz. 17.00-19.00

Zajęcia nauki pływania

(szkoła podstawowa i gimnazjum)

R.  Łukaszewski

19.01.

godz. 9.00-11.00

Gry i zabawy ruchowe
(klasy IV-VI SP)

R. Łukaszewski

20.01.

godz. 17.00-19.00

Zajęcia nauki pływania

(szkoła podstawowa i gimnazjum)

R.  Łukaszewski

21.01.

godz. 17.00-19.00

UKS - karate

R.  Łukaszewski

24.01.

godz.9.00-11.00

Piłka koszykowa (gimnazjum)

R. Łukaszewski

K. Sadło

24.01.

godz. 17.00-19.00

UKS - karate

R. Łukaszewski

25.01.

godz. 17.00-19.00

Nauka pływania - basen

R. Łukaszewski

26.01.

godz.9.00-11.00

godz.17.00-19.30

Piłka koszykowa

UKS - karate

K. Sadło

R. Łukaszewski

27.01.

godz. 17.00-19.00

Nauka pływania - basen

R.Łukaszewski

28.01.

godz.9.00-10.30

Piłka koszykowa

K. Sadło

 

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE I INNE

 

DATA I GODZINA ZAJĘĆ

RODZAJ ZAJĘĆ

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

17.01-21.01

godz. 9.00-14.00

Zimowisko – zajęcia zgodne z harmonogramem

K. Sadło

17.01.

godz. 9.00-12.00

Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w świetlicy

K. Włodarczyk

17.01.

godz. 9.00-13.00

„Zdrowo i kolorowo” – zasady racjonalnego odżywiania (zajęcia praktyczne – przygotowujemy surówki i sałatki)

K. Pocińska

D. Kura

17.01.

godz.10.00-12.00

Zajęcia plastyczno – techniczne dla uczniów klas I-III SP

J. Dworucha

M. Stasieczek

17.01.

godz. 8.00-14.00

Wyjazd do kina

A. Rybczyńska – Manachiewicz

E. Tubilewicz

I. Grzywna

17.01.

godz.9.00-11.00

Gry i zabawy w sali zabaw

M. Wróbel

17.01.

godz. 9.00-11.00

„Co by tu dzisiaj zrobić?” – zajęcia z rysowania, malowania i majsterkowania

R. Kwiecień

E. Głuchowska

18.01.

godz.9.00-11.00

Zabawy ruchowe
w sali zabaw „Fantazja”

M.Liśkiewicz

18.01

godz. 9.00-11.00

Konkurs
o bezpieczeństwie ruchu drogowego

M. Tymicki

18.01.

godz. 10.00-12.00

Organizacja zespołu do spraw projektu edukacyjnego

I. Grzywna

S. Szymańska

18.01.

Zabawa choinkowa

A. Mazurek

19.01.

godz. 14.00-16.30

Bal przebierańców

(klasy IV-VI SP)

A. Iwanicka

D. Szewczak

19.01.

godz. 10.00-12.00

Gry i zabawy matematyczne

T. Podgórniak

19.01.

godz.9.00-11.00

„Wiadomości powtarzamy – egzamin super zdamy” (zajęcia matematyczne dla klasy III gimnazjum)

T. Laskowska

20.01.

godz.10.00-12.00

Wykonujemy tulipany na Dzień Babci - origami

J. Skrzypek

E. Saj - Gilewska

20.01.

godz. 10.00-12.00

W ramach indywidualizacji nauczania przygotowujemy się do II etapu konkursu geograficznego

 

J. Kurek

25.01.

godz. 10.00-11.00

Próba poloneza na bal gimnazjalny

L. Kłosowska

R. Łukaszewski

25.01.

godz. 11.00-12.00

Aerobik

L. Kłosowska

25.01.

godz.9.00-12.00

Projekt gimnazjalny dla uczniów klas II gimnazjum z fotografii

P. Galiński

25.01.

godz.9.00-12.00

Zajęcia wokalne

L. Darmochwał

26.01

godz.9.00-12.00

Przygotowujemy się do II etapu konkursu historycznego

M. Cięciera

26.01.

godz. 10.00-12.00

Wykonujemy dekoracje na bal gimnazjalny

D. Brodzik

M. Nawrocka

27.01.

godz. 10.00-12.00

Gry i zabawy ruchowe dla uczniów klas I-III SP

J. Wołos

B. Chlebuś

28.01

godz. 10.00-12.00

Gry edukacyjne

Jerzy Ziniewicz

                                      ZAPRASZAMY!


 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone