„Twój Dar Serca dla Hospicjum” - podsumowanie
środa, 27 kwietnia 2011 20:48
Kiermasz_ciast_i_ozdob_wielkanocnych_2011_4Akcja „Twój Dar Serca dla Hospicjum” dobiega końca. W piątek, 29 kwietnia, puszka z pieniędzmi zostanie odwieziona do organizatora, Społecznego Gimnazjum i Liceum im. Sobieskiego w Lublinie.
Bardzo staraliśmy się pozyskać jak najwięcej środków dla podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.
W tym celu:
  • zbieraliśmy datki do puszki (przez cały kwiecień)
  • urządziliśmy kiermasz kartek świątecznych i pisanek (15 kwietnia)
  • urządziliśmy loterię fantową (19 kwietnia)
  • zorganizowaliśmy kiermasz ciast (20 kwietnia)
  • zorganizowaliśmy mecz w siatkówkę: nauczyciele kontra uczniowie (27 kwietnia; wynik meczu 3:1 dla uczniów) : (odegramy się następnym razem - Wasi nauczyciele Tongue out)
Zebrane pieniądze zostaną oficjalnie przeliczone przez organizatorów akcji w Lublinie (przedstawicieli liceum Sobieskiego i przedstawicieli hospicjum), ale wiemy, że z loterii i kiermaszów uzyskaliśmy około 580 zł, a z biletów na mecz około 270 zł (nie znamy kwoty pieniędzy wrzuconych bezpośrednio do puszki).
Wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy i liczymy na Was także w przyszłym roku.

Klasa III B z wychowawcą Dorotą Brodzik
Loteria_fantowa_1Loteria_fantowa_2Loteria_fantowa_3Loteria_fantowa_4Loteria_fantowa_5Loteria_fantowa_6
Loteria_fantowa_7Loteria_fantowa_2011_7Kiermasz_ciast_i_ozdob_wielkanocnych_2011_1
Kiermasz_ciast_i_ozdob_wielkanocnych_2011_2Kiermasz_ciast_i_ozdob_wielkanocnych_2011_3Kiermasz_ciast_i_ozdob_wielkanocnych_2011_5Kiermasz_ciast_i_ozdob_wielkanocnych_2011_6