Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Rowerem przez... Krasnystaw i okolice
Wpisany przez Administrator
czwartek, 24 czerwca 2010 00:00
2010_Rajd_rowerowy_IIc_Jaslikow_2Gimnazjaliści klas I i II naszej szkoły dzisiaj i wczoraj wzięli udział w rajdach rowerowych. Koniec roku szkolnego to czas, w którym nikomu nie chce się siedzieć w klasie zwłaszcza wówczas, gdy materiał został juz przerobiony, a świecące za oknem słoneczko utrudnia koncentrację uwagi przed tablicą.
Wiemy o tym od dawna. Czas więc pompować opony, wyregulować wysokość siodełka, wytyczyć ciekawą trasę i ...w drogę. 23 czerwca klasa IIa wraz z wychowawcą p. Teresa Laskowską wyruszyła rowerami nad zalew do miejscowości Horodysko (ok.25 km od Krasnegostawu), a dzień później wraz z kolegami i kolezankami z innych klas gimnazjum do lasu na ognisko integracyjne. Mówiąc krótko: było fajnie. Kro wolał pozostać w domu - niech żałuje. We wrześniu powtórka. Zapraszamy wszystkich chętnych.
2010_Rajd_rowerowy_IIc_Jaslikow_12010_Rajd_rowerowy_IIc_Jaslikow_3

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone