Wycieczki i rajdy
Wycieczka na Roztocze klasy IIa
czwartek, 24 czerwca 2010 22:24

2010_Roztocze_IIa_06W dniach 21-22 czerwca 2010 roku uczniowie klasy IIa wybrali się na Roztocze, aby podziwiać piękno tych okolic. Głównym punktem programu był spływ kajakowy na trasie Obrocz - Zwierzyniec po rzece Wieprz, ale dla nas równie atrakcyjna była perspektywa spędzenia nocy w ośrodku „Roztoczanka” w Suścu.

Rowerem przez... Krasnystaw i okolice
czwartek, 24 czerwca 2010 00:00
2010_Rajd_rowerowy_IIc_Jaslikow_2Gimnazjaliści klas I i II naszej szkoły dzisiaj i wczoraj wzięli udział w rajdach rowerowych. Koniec roku szkolnego to czas, w którym nikomu nie chce się siedzieć w klasie zwłaszcza wówczas, gdy materiał został juz przerobiony, a świecące za oknem słoneczko utrudnia koncentrację uwagi przed tablicą.

Z wizytą w Zwierzyńcu
wtorek, 22 czerwca 2010 19:24

2010_Zwierzyniec_4

Dnia 21 czerwca 2010 roku uczniowie z klasy II C , I A i I C gim. w ramach realizacji programu profilaktycznego : "Młodzi bez alkoholu" byli na wycieczce w Zwierzyńcu. Zwiedzali zabytkowy kościółek na wodzie, mieli możliwość zobaczenia drewnianej dzwonnicy, pomnika szarańczy oraz oka opatrzności.

Nasza "Zielona Szkoła" - kl. IIIb
sobota, 12 czerwca 2010 11:29

A_moze_by_tak_ta_sciezka_W dniach 9 -11 czerwca nasza klasa IIIb, wraz z wychowawczynią p. Jolą Wołos, pobierała nauki w "Zielonej szkole" w Lasach Janowskich. Na ten wyjazd czekaliśmy z niecierpliwością cały rok.

Wycieczka klas V do arboretum
wtorek, 08 czerwca 2010 20:23

2010_Wycieczka_kl_Va_i_Vc_1

02. 06. 2010r. odbyła się wycieczka do ogrodu botanicznego w Bolestraszycach. Po drodze zwiedziliśmy Rynek w Przemyślu, a także ogrody pałacowe w Krasiczynie. W wycieczce wzięli udział uczniowie klasy Va i Vc pod opieką wychowawców klas: pani Katarzyny Pocińskiej i pani Sylwii Szymańskiej.

Rajd pieszy klasy IIc
wtorek, 01 czerwca 2010 00:00

2010_Rajd_pieszy__1

Dnia 1 czerwca 2010 roku uczniowie klasy II c gim. z okazji Dnia Dziecka uczestniczyli w rajdzie pieszym na Przedmieście Góry. Młodzież miała możliwość obejrzenia i przejścia przez wąwozy lessowe.

Kulig Vb
czwartek, 11 lutego 2010 00:00

W czwartek, tj. 11 lutego br., nasza klasa wybrała się na wycieczkę do Bobliwa, zorganizowaną przez naszego wychowawcę. Celem wyjazdu był kulig, pieczenie kiełbasek oraz skorzystanie ze stoku narciarsko – saneczkowego.

Z kopyta kulig rwie…
wtorek, 02 lutego 2010 21:35

Kulig_2010_4Uczniowie naszej szkoły postanowili wykorzystać zimową pogodę i wraz ze swoimi wychowawcami zorganizowali aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Targi Turystyczne
piątek, 25 września 2009 12:32

25 września 2009 r. uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie już po raz kolejny wyjeżdżali na wycieczkę do Warszawy. Celem był udział w Targach Turystycznych, zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego w Wilanowie oraz oglądanie filmu w nowoczesnej technologii 3D.