Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

AKADEMIA Z OKAZJI DNIA MATKI W „CZWÓRCE”
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 31 maja 2010 00:00

2010_Dzien_Mamy_3Dzień 26 maja 2010r. był bardzo uroczystym dniem w klasie V C, ponieważ gościliśmy mamusie z okazji ich święta. Dzieci od dłuższego czasu przygotowywały się do uroczystości. Wytrwale ćwiczyły swoje role, aby dobrze wypaść przed mamami.

Występ uczniów uświetniły piosenki dedykowane każdej mamie, które były nieodłączną częścią koncertu życzeń. Zarówno rodzicom, jak i nauczycielom przedstawienie bardzo się podobało, toteż zostało nagrodzone gromkimi brawami. Po występie dzieci wręczyły mamom róże i zaprosiły je na poczęstunek, była to chwila dzielenia się swoimi wrażeniami i zbierania pochwał.

 

Oto kilka pamiątkowych fotek:

2010_Dzien_Mamy_22010_Dzien_Mamy2010_Dzien_Mamy_42010_Dzien_Mamy_1

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone