Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Mamo, Tato – nie pal!
Wpisany przez Administrator
środa, 16 czerwca 2010 10:35

Mamo_Tato_-_nie_pal__1

16 czerwca 2010 r. w naszej szkole rozstrzygnięty został konkurs plastyczny o tematyce prozdrowotnej i profilaktycznej pod hasłem „Mamo, Tato – nie pal!”. Konkurs zorganizowany został w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Uczniowie, poprzez prace plastyczne w formie plakatu, mieli promować zdrowy styl życia wolny od uzależnień oraz zachęcić dorosłych do podjęcia walki z nałogiem.

Do naszej inicjatywy chętnie włączyli się uczniowie klasy I a szkoły podstawowej wraz z wychowawcą Marią Liśkiewicz, którzy zaprezentowali zebranej publiczności inscenizację profilaktyczną pt. „Mamo. Tato – nie pal!”.

Do konkursu zgłoszono ponad 86 prac uczniów z klas I – III szkoły podstawowej. Komisja oceniająca prace konkursowe miała trudne zadanie, gdyż poziom był niezwykle wysoki. Wybrano 18 najciekawszych prac, po sześć z każdego poziomu. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace zostały zaprezentowane na szkolnej wystawie. Nagrody, w postaci zestawów przyborów szkolnych, pasteli, pamiętników oraz słodyczy zostały ufundowane przez Urząd Miasta Krasnystaw, który zawsze chętnie wspiera nasze inicjatywy związane z profilaktyką i propagowaniem zdrowego  stylu życia.

Kl. I

I miejsce – Julia Kwiecińska   I a

II miejsce – Joasia Jaworska   I a

III miejsce – Bartłomiej Kliszcz I a

Wyróżnienia – Martyna Darmochwał I b, Karolinka Łusiak I b, Mateusz Mołczan I b.

Kl. II

I miejsce – Julia Fiszer  II b

II miejsce – Klaudia Puławska II b

III miejsce – Monika Grzywna II b

Wyróżnienia – Wiktoria Worotyńska  II b, Aleksandra Kowalczyk II a, Julia Kołodziej II a.

Kl. III

I miejsce – Aleksandra Domańska III a

II miejsce – Michał Moń III a

III miejsce – Katarzyna Muda III b

Wyróżnienia – Ernest Kopeć III a, Julia Polska III b, Sebastian Fijałkowski III b.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Mamo_tato_-_nie_pal_-_prace_nagrodzonych_uczniow

Mamo_Tato_-_nie_pal__2Mamo_Tato_-_nie_pal__3Mamo_Tato_-_nie_pal__4Mamo_Tato_-_nie_pal__5

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone