„Ach … cóż to był za bal!”
piątek, 26 marca 2010 11:06

2010_Bal_gimnazjalny_0W dniu 30 01. 2010 gimnazjaliści klas trzecich mieli okazję uczestniczyć w pierwszym w swym życiu uroczystym szkolnym balu.

Bal rozpoczął się pięknie wykonanym przez uczniów polonezem. Niejednemu z rodziców czy też nauczycieli zakręciła się w oku łza, patrząc na tańczące pary: dziewczęta w oszałamiających kreacjach oraz towarzyszących im kolegów, którzy w swych garniturach prezentowali się nadzwyczaj wytwornie. Wspaniały nastrój balu podkreślała efektownie przystrojona sala gimnastyczna (w tym miejscu składamy ukłon w stronę p. M. Nawrockiej, pod której kierunkiem wykonana została dekoracja).

Bal został zorganizowany przez uczniów klas III gimnazjum oraz ich rodziców, którzy zadbali zarówno o wspaniałą zabawę jak i wykwintny poczęstunek.

Dziś, gdy lada chwila nasi trzecioklasiści będą musieli wykazać się na egzaminie a zaraz potem opuścić szkolne mury – pozostają nam już jedynie wspomnienia oraz fotografie z tego pamiętnego wieczoru.

E. G.

2010_Bal_gimnazjalny_12010_Bal_gimnazjalny_22010_Bal_gimnazjalny_5

2010_Bal_gimnazjalny_4

więcej zdjęć w naszej fotogalerii - zapraszamy!