Akcje charytatywne
Pomoc dla powodzian - zbiórka w szkole zakończona
wtorek, 01 czerwca 2010 11:00

W odpowiedzi na apel Lubelskiego Kuratora Oświaty, w związku z zaistniałą sytuacją powodziową na terenie województwa lubelskiego, nasza szkoła przyłączyła się do akcji pomocy rodzinom poszkodowanym przez powódź.

Dar Serca dla Hospicjum - ruszyła II edycja!
środa, 24 marca 2010 00:00

dar_sercaMiło nam ogłosić, że w naszej szkole w ubiegłym tygodniu ruszyła II edycja akcji „Dar Serca dla Hospicjum”. Jej celem jest cykliczna zbiórka środków pieniężnych w szkołach województwa lubelskiego na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Uczniowie naszej szkoły w ubiegłorocznej akcji  zebrali 1 400 zł .

Zbiórka Caritas na hospicjum
środa, 17 marca 2010 09:19

caritasTroska o chorych i cierpiących jest duszpasterskim priorytetem tegorocznego Wielkiego Postu. W najbliższych dniach w naszej szkole przeprowadzona zostanie zbiórka pieniężna na rzecz budowy hospicjum Centrum Charytatywnego Caritas w Krasnymstawie.

Nasza pomoc dla Haiti
czwartek, 11 lutego 2010 20:27

haiti9Wszyscy słyszeliśmy o potężnym trzęsieniu ziemi, które 12 stycznia  wstrząsnęło Haiti. Miasta i osiedla są całkowicie zniszczone. Ucierpiały tysiące rodzin, są setki ofiar, a pod gruzami wciąż znajdują się ludzie. "Setki tysięcy dzieci zostało pozbawionych dachu nad głową, opieki medycznej i podstawowych środków do życia". Brakuje wody, żywności
i lekarstw. Konieczne są koce, ciepłe ubrania, namioty.

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2009
niedziela, 31 stycznia 2010 09:22
pdpz_2009_s W dniach 1.12–21.12.2009r. w naszej szkole, po raz kolejny przeprowadzona została zbiórka darów w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Jeden grosz na szczęście!
niedziela, 31 stycznia 2010 09:20

2s Zakończyła się zbiórka pieniędzy na rzecz akcji Góra Grosza, która polegała na zgromadzeniu jak największej ilości monet groszowych (od 1 do 50 groszy) oraz większych nominałów. Do akcji włączyły się wszystkie typy szkół w całej Polsce, a patronat nad przedsięwzięciem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej reprezentowane przez Panią Minister Katarzynę Hall.

Zakręcona zbiórka dla chorego Stasia!
niedziela, 31 stycznia 2010 08:55

2009_pomoc_stasiowi_sRobiąc tak niewiele – można wspólnie zrobić tak dużo! W październiku uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przyłączyli się do akcji zbierania zakrętek na rzecz chorego Stasia Blicharza.

Coś pięknego
sobota, 30 stycznia 2010 14:28

Loteria_122 i 25 stycznia 2010 roku, w naszej szkole odbyła się wielka loteria fantowa zorganizowana przez uczniów klasy II a. Cały dochód przekazano na zakup przypraw i żywności dla Kuchni dla ubogich działającej przy kościele pw. Trójcy Przenajświętszej.