Logo

dziennik
 
bip logo

Nasze strony

czworeczka

 

biblio

 

SRzPU

 

skf
 

Oferta dodatkowych zajęć  dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum

w roku szkolnym 2012/2013

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

RODZAJ ZAJĘĆ

L. GODZ.

Dzień/godzina/
sala

Bożko Agnieszka

Popołudnie w szkolnej bibliotece.

Koło redakcyjne gazetki szkolnej.

1h

1h

poniedziałek 13.30-14.30  biblioteka

Brodzik Dorota

„Le Francais? C’est facile! – zajęcia rozszerzaj. wiedzę z języka francuskiego – kl. III gim.

Zajęcia wyrównujące wiedzę dla kl. I-II gim.

1h

1h

poniedziałek
14.30-15.15 s.33

środa 14.30-15.15 s.33

Chlebuś Barbara

1. Zajęcia literacko – plastyczne „Baśniowy świat”

2. „Chcę umieć więcej” -  zajęcia rozwijające zainteresowania i zdolności ucznia.

1h

1h

piątek 11.45-12.30 s.4

środa 11.45-12.30 s.4

Cięciera Marta

Zajęcia utrwalające wiedzę przed egzaminem w gimnazjum.

Zajęcia rozszerzające wiedzę w kl. V-VI

1h

1h

środa 7.10-7.55 s.52

czwartek 8.00-8.45 s.62

Darmochwał Leszek

Nauka gry na instrumentach (gimnazjum)

Zajęcia wokalne w kl. I-III SP

1h

1h

wtorek 14.35-15.20 s.69

środa 12.45-13.30 s.69

Dworucha Jolanta

„Doskonalę swoje wiadomości i umiejętności” - zajęcia dla kl. II SP

„Z plastyką na wesoło” – zajęcia plastyczne.

1h

1h

piątek 11.45-12.30 s.3

poniedziałek
12.45-13.30 s.3

Galiński Piotr

Trening ortograficzny dla uczniów dyslektycznych

Trening ortograficzny dla uczniów dyslektycznych

1h

1h

wtorek 13.40 - 14.40

piątek 13.40 -14.40

Głuchowska Ewelina

Zajęcia ortograficzno – językowe dla uczniów z

dysleksją i dysgrafią w kl.V-VI SP

Zajęcia dla uczniów z  trudnościami w nauce – kl. II SP

1h

 

1h

piątek 12.45-13.30

 

środa 11.45-12.30

s. Grzesiak Danuta

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas II przygotowujących się do I komunii św.

Kółko artystyczno – teatralne.

1h

1h

czwartek 12.45-13.30

środa 13.45-14.30

Grzywna Iwona

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z jęz.polskiego dla kl. I-II im. (uczniowie
z opiniami i mający trudności z przedmiotu)

Zajęcia ortograficzno-językowe dla kl. IV

1h

1h

środa 7.10-7.55 s.33

wtorek 12.45-13.30

Iwanicka Anita

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
przed sprawdzianem dla kl. VI

Koło polonistyczne dla klas I-III gimnazjum

1h

 

1h

środa 7.10-7.55 s.56

 

wtorek 13.30-14.25 s.56

Jarocka Elżbieta

Zajęcia wyrównujące wiedzę z matematyki i przygotowujące do sprawdzianu w kl. VI

„Z matematyką za pan brat”-koło matematyczne dla kl. I-II gimnazjum

1h

 

1h

środa 13.40-14.25 s.35

 

piątek 7.10-7.55 s.35

Kłosowska Lucyna

Zajęcia gimnastyczno – taneczne (aerobik)

2h

poniedziałek
16.00-16.45

środa 16.00-16.45

Kramar Maria

„English Step by Step” –zajęcia wyrównujące wiedzę z języka angielskiego w kl. III gim.

2h

 

środa 7.10-7.55 s.43

piątek 7.10-7.55 s.43

Kubina Teresa

Koło miłośników dobrej książki i biblioteki.

(zajęcia w bibliotece)

2h

poniedziałek
13.40-14.40

czwartek 13.40-14.40

Kura Dominika

Zajęcia z języka angielskiego przygotowujące do egzaminu dla kl. III gim.

„English In use” – zajęcia z języka angielskiego dla gimnazjum

1h

 

1h

poniedziałek  s.51
7.10-7.55

czwartek 7.10-7.55 s.51

Kurek Joanna

„Na zielonej drodze” – realizacja programu przyrodniczego dla klas IV-VI

„Bliżej geografii”- zajęcia rozszerzające i wyrównujące wiedzę dla gimnazjum.

1h

 

1h

poniedziałek
13.40-14.25 s.53

 

wtorek 13.40-14.25 s.53

Kwiecień Renata

„Dotrzymaj kroku” – zajęcia wyrównujące wiedzę dla klasy IIc gimnazjum

1h

1h

poniedziałek
7.00-7.45 s.31

wtorek 13.45-14.30 s.31

Laskowska Teresa

Zaj. wyrównujące wiedzę z matematyki w kl.III gim.

Zaj. wyrównujące wiedzę z matematyki w kl.II gim.

1h

1h

piątek7.10-7.55 s.54

czwartek 7.10-7.55 s.54

Liśkiewicz Maria

Klub turystyczny „Chodaczek”dla kl. I SP – realizacja innowacji pedagogicznej.

2h

wtorek 11.45-12.15
s. 5

Łukaszewski Roman

Ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne w wodzie. Pływanie rekreacyjne kl.IV-VI)

Tenis ziemny – kl. IIISP

1h

 

1h

czwartek 17.00-18.00 (zajęcia na pływalni)

piątek 8.00-8.45 (zajęcia w Sali gimnastycznej)

Madeja Grzegorz

Nauka pływania – kl. I SP

1h

1h

środa 13.00-13.45

piątek 12.00-12.45

Magier Katarzyna

„Deutsch – kein Problem” – zajęcia wyrównujące i poszerzające wiedzę
z języka niemieckiego dla gimnazjum

19h w I sem.

czwartek 7.10-7.55

Mazurek Anna

„I ty potrafisz”- zajęcia manualne

Koło polonistyczne przygotowujące do konkursu i sprawdzianu – kl. V-VI

1h

 

1h

wtorek 13.40-14.25 s.34

 

piątek 8.00-8.45 s.34

Mąka Grażyna

„Internet zbliża ludzi” – zajęcia internetowe.

Komputerowy świat dziecka – innowacja dla uczniów szkoły podstawowej

1h

1h

piątek 13.40-14.25 s.55

piątek 11.45-12.30 s.55

Nawrocka Magdalena

Zajęcia teatralno-scenograficzne dla gimnazjum

2h

środa 13.40-15.10 s.43

Pocińska Katarzyna

Koło biologiczne dla im.

„Żyję zdrowo i w przyjaźni        z przyrodą” – zajęcia przyrodnicze wyrównujące wiedzę i przygotowujące do sprawdzianu w szkole podstawowej.

1h

 

 1h

poniedziałek
7.10-7.55 s.58

 poniedziałek
12.45- 13.30 s.58

Podgórniak Teresa

Zajęcia wyrównujące wiedzę
z matematyki w kl. V (+uczniowie z opiniami)

Koło matematyczne rozszerzające wiadomości dla klasy VI

1h

 

1h

środa 12.45-13.30 s.30

 

poniedziałek 13.30-14.25 s.30

Rybczyńska-Manachiewicz Agnieszka

Zajęcia rozszerzające wiedzę z historii dla uczniów szkoły podstawowej

Zajęcia rozszerzające wiedzę z historii dla uczniów gimnazjum (co 2 tygodnie)

1h

 

 1h

poniedziałek  12.45-13.30 s.57

sobota 09.15-10.45  Miejska Biblioteka Publiczna

Sadło Krzysztof

Nauka pływania dla kl. IISP

Mały koszykarz – szkoła podstawowa

1h

1h

czwartek 13.00-13.45

wtorek 13.00-13.45

Saj-Gilewska Elżbieta

„Bawimy się w teatr” – zajęcia teatralno – artystyczne dla uczniów I-III SP

2h

środa 15.30-16.30

czwartek 15.30-16.30

Skiba Alicja

„Chemię też można polubić” –zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze z chemii dla gim.

„Efektowna chemia”– zajęcia rozszerzające dla uczniów klas III gimnazjum

1h

 

1h

poniedziałek
14.25-15.10 s.60

wtorek 7.10-7.55 s.60

Skrzypek Jadwiga

„Idziemy do przodu”- zajęcia wyrównujące wiedzę  dla uczniów kl.Ic gimnazjum

2h

środa 7.10-7.55 s.35

piątek 7.10-7.55 s.65

Stasieczek Mariola

Gry i zabawy ogólnorozwojowe-rozwijamy spr. ruchową i manualną-zajęcia dla klasy III SP

„Czytamy płynnie, liczymy sprawnie” – doskonalimy i rozw.y wiadomości w kl. III SP

1h

 

1h

piątek 11.45-12.30 s.6

 

wtorek 11.45-12.30 s.6

Szewczak Dorota

„Step by step” – zajęcia wyrównujące wiedzę z języka angielskiego dla Gim.

„Angielski krok po kroku”-zajęcia dla IV-VI SP

1h

 

1h

poniedziałek 7.10-7.55

 

czwartek 7.10-7.55

Szewczuk Joanna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu dla kl. III gimnazjum

Zajęcia wyrównujące wiedzę z języka angielskiego w kl. I – II gimnazjum.

1h

 

 1h

wtorek 14.40-15.25

piątek 14.40-15.25

Szymańska Sylwia

Zajęcia dydaktyczne  – wyrównujące wiedzę z j. polskiego w kl. IV i V(+ uczniowie z opiniami)

Koło polonistyczne przygotowujące do egzaminu – dla kl. III gimnazjum

1h

 

 1h

piątek 7.10-7.55 s.33

poniedziałek
7.10-7.55 s.33

Tubilewicz Elwira

Zajęcia wyrównujące wiedzę – praca z uczniami dyslektycznymi.

2h

poniedz 15.30-16.30

środa 15.30-16.30

Tymicki Marian

„Wiadomości powtarzamy – egzamin super zdamy” – przygotowanie do egzaminu gimn.

„Z fizyką na ty” – zajęcia rozszerzające wiedzę dla gimnazjum

1h

 

 1h

poniedziałek s.62

13.40-14.25 

piątek 13.40-14.25 s.62

Włodarczyk Kazimiera

„Bawimy się w teatr”- zajęcia artystyczno- teatralne dla kl. I-III SP

2h

poniedziałek
16.00-17.00

piątek 16.00-17.00

Wołos Jolanta

„Chcę umieć więcej” – zajęcia z edukacji polonistycznej i matematycznej rozwijające zainteresowania i zdolności uczniów kl. III SP

Zajęcia wyrównujące wiedzę w kl. III SP

1h

 

1h

wtorek 12.45-13.30

 

czwartek 11.45-12.30

Wożakowski Waldemar

Piłka nożna dla uczniów kl. IV-VI

2h

czwartek 16.00-18.00

Wróbel Małgorzata

Klub turystyczny „Chodaczek” w kl. I SP – realizacja innowacji pedagogicznej

2h

wtorek 11.45-12.15

 
© 2010 Zespół Szkół nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone
kontakt: administrator strony