Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Rocznik 2002

  Klasa III a              wych: mgr Teresa Laskowska

  1. Antoszek Przemysław
  2. Basiak Agnieszka
  3. Bil Przemysław
  4. Bobruk Wojciech
  5. Gruszecka Kinga
  6. Jakubiec Tomasz
  7. Jakubowski Marcin
  8. Jaremek Wojciech
  9. Kowalczyk Piotr
  10. Kubina Joanna
  11. Kusiak Łukasz
  12. Marczuk Monika
  13. Mazurek Jagoda
  14. Ostrowski Łukasz
  15. Pawelec Maciej
  16. Petla Agnieszka
  17. Pisarczyk Irmina
  18. Pleskot Barbara
  19. Poźniak Łukasz
  20. Rzymowska Ewelina
  21. Sagadyn Marcin
  22. Smolira Ewelina
  23. Watras Małgorzata
  24. Wilk Małgorzata
  25. Wojtowicz Ilona
  26. Zakrzewska Joanna




  Klasa III b              wych: mgr Grażyna Czubiel

  1. Adryjanek Konrad
  2. Basińska Joanna
  3. Basiński Piotr
  4. Bąk Monika
  5. Ciechan Daniel
  6. Czugała Marcin
  7. Dudzińska Katarzyna
  8. Fornal Małgorzata
  9. Frącek Magdalena
  10. Furgała Sylwester
  11. Garbal Anna
  12. Humeniuk Piotr
  13. Jeleń Karolina
  14. Kasprzak Zbigniew
  15. Korólczyk Dorota
  16. Kosiak Grzegorz
  17. Krawczyk Piotr
  18. Łukaszczyk Sebastian
  19. Niedźwiadek Izabela
  20. Niewiadomski Grzegorz
  21. Nowak Adam
  22. Rogowski Norbert
  23. Sadowska Anna
  24. Sokół Katarzyna
  25. Starczewska Alicja
  26. Sysa Przemysław
  27. Wójcik Robert




  Klasa III c              wych: mgr Wanda Domańska

  1. Bereza Mirosław
  2. Bojarska Agnieszka
  3. Domańska Barbara
  4. Dudek Lena
  5. Dziedzic Andrzej
  6. Gadomski Jarosław
  7. Grzesiak Katarzyna
  8. Jasińska Agata
  9. Jóźwiak Krzysztof
  10. Kaliniak Kamila
  11. Karwat Łukasz
  12. Kazanowski Łukasz
  13. Kazimierczuk Karolina
  14. Kozorys Ewelina
  15. Kura Paulina
  16. Kwiecień Agnieszka
  17. Matwiej Monika
  18. Mazur Weronika
  19. Mochniej Michał
  20. Nizioł Sylwia
  21. Oleszek Jagoda
  22. Panas Agnieszka
  23. Pawlak Magdalena
  24. Pokrywka Elżbieta
  25. Rudzki Łukasz
  26. Szadyn Sławomir
  27. Wrona Paweł
  28. Zaprawa Jarosław
  29. Żebrowski Przemysław




  Klasa III d              wych: mgr Bożena Gawron

  1. Bełcik Michał
  2. Biały Agnieszka
  3. Bochyńska Justyna
  4. Chomik Grzegorz
  5. Ciemińska Katarzyna
  6. Czubak Daria
  7. Deptuś Bartłomiej
  8. Ejsmont Sebastian
  9. Górecka Karolina
  10. Gralak Miłosz
  11. Haładyj Marcin
  12. Igliniec Emil
  13. Koniuch Ewelina
  14. Korcz Kamila
  15. Kosmala Tomasz
  16. Kowalczyk Marcin
  17. Lisowska Katarzyna
  18. Łusiak Agnieszka
  19. Magdziarz Marcin
  20. Miścior Paweł
  21. Rams Karolina
  22. Sawicki Konrad
  23. Skubisz Jacek
  24. Suszek Karolina
  25. Szczepanik Katarzyna
  26. Warchulska Aleksandra
  27. Wróbel Katarzyna
  28. Żebrowska Anna




  Klasa III e              wych:  mgr Krystyna Krawczyk

  1. Antoniak Jagoda
  2. Basińska Izabela
  3. Bereza Karol
  4. Błędkowski Łukasz
  5. Brodzik Magdalena
  6. Dajczak Weronika
  7. Daniel Paula
  8. Domańska Ewa
  9. Dworucha Gabriela
  10. Flis Jarosław
  11. Jasiński Tomasz
  12. Kędzierawska Patrycja
  13. Kilian Anna
  14. Knap Magdalena
  15. Kwiatosz Marta
  16. Litwin Marta
  17. Marek Grzegorz
  18. Oleszczuk Grzegorz
  19. Salitra Łukasz
  20. Simczak Joanna
  21. Sulej Michał
  22. Szewczyk Konrad
  23. Szymańska Agnieszka
  24. Szymańska Iwona
  25. Szymańska Katarzyna
  26. Tywoniuk Izabela
  27. Wałek Magdalena
  28. Zadrąg Malwina
  29. Żeżuła Jakub




  Klasa III f              wych:  mgr Halina Flis

  1. Bobruk Tomasz
  2. Bonisławska Paulina
  3. Brodowski Wojciech
  4. Dąbska Magdalena
  5. Dzida Anna
  6. Dziedzic Patryk
  7. Izdebski Rafał
  8. Kamiński Kamil
  9. Koniuch Anna
  10. Kosowska Karolina
  11. Kuczma Sylwia
  12. Lewandowski Kamil
  13. Łata Anna
  14. Muszyńska Magdalena
  15. Pawlak Marcin
  16. Piasecki Łukasz
  17. Rapa Anna
  18. Romanek Marcin
  19. Sawa Dagmara
  20. Smolira Dariusz
  21. Smorga Agnieszka
  22. Swatowski Sławomir
  23. Szuryga Monika
  24. Uchnast Monika
  25. Wal Patryk
  26. Wentczuk Patrycja
  27. Woźniak Agnieszka
  28. Zienkowski Michał




  Klasa III g              wych:  mgr Anna Mazurek

  1. Adamczuk Damian
  2. Bojarska Anna
  3. Bojarska Hanna
  4. Budzyński Mirosław
  5. Chłopek Łukasz
  6. Dołowy Robert
  7. Janikowska Magdalena
  8. Karczmarczyk Paweł
  9. Mazurek Sebastian
  10. Parzymies Paweł
  11. Pawlikowski Andrzej
  12. Piekaś Grzegorz
  13. Ruszniak Kinga
  14. Sapryk Krzysztof
  15. Stelmach Łukasz
  16. Śliwińska Justyna
 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone