Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Rocznik 2004

  Klasa III a              wych:     Iwona Grzywna

  1. Adryjanek Klaudyna
  2. Barankiewicz Jacek
  3. Choryngiewicz Aneta
  4. Domańska Edyta
  5. Drygiel Katarzyna
  6. Franczak Małgorzata
  7. Herda Kalina
  8. Ilczak Magdalena
  9. Jaremek Maciej
  10. Jurek Marcin
  11. Koniuch Małgorzata
  12. Koniuch Mariusz
  13. Krzysztofiak Paweł
  14. Krzysztofiak Piotr
  15. Kuźma Jacek
  16. Lis Łukasz
  17. Marek Krzysztof
  18. Matwiejczuk Jagoda
  19. Siwczuk Artur
  20. Skowronek Tomasz
  21. Skubisz Monika
  22. Sobolewski Marcin
  23. Stefańczyk Piotr
  24. Szuryga Przemysław
  25. Szymczak Tomasz
  26. Witkowski Sebastian
  27. Wlizło Kamila
  28. Wrona Ewa
  29. Wysocki Piotr
  30. Zaprawa Tomasz
  31. Zarębski Krzysztof



  Klasa III b              wych:  mgr Jerzy Ziniewicz

  1. Adach Przemysław
  2. Bogusz Patrycja
  3. Bogusz Paulina
  4. Bojarski Łukasz
  5. Borkowska Krystyna
  6. Czaus Joanna
  7. Dziedzic Paskal
  8. Filip Marcin
  9. Gadomski Maciej
  10. Giering Agnieszka
  11. Głowacka Katarzyna
  12. Kister Wioletta
  13. Kowalski Kamil
  14. Pawlukiewicz Rafał
  15. Pecka Kamila
  16. Rudkowska Renata
  17. Samborska Katarzyna
  18. Skubisz Wioletta
  19. Szymański Paweł
  20. Tracz Agnieszka
  21. Wójcik Łukasz
  22. Wójcik Paulina
  23. Wrona Kamil
  24. Wróblewska Ewelina



  Klasa III c              wych:   mgr Magdalena Nawrocka

  1. Bartosiewicz Aneta
  2. Bobro Izabella
  3. Bobro Łukasz
  4. Fidecka Magdalena
  5. Galewski Paweł
  6. Kasim Tamara
  7. Kidyba Tomasz
  8. Kowalczyk Joanna
  9. Kozyrska Barbara
  10. Kuc Weronika
  11. Kuźma Magdalena
  12. Liśkiewicz Izabela
  13. Mełgieś Damian
  14. Miścior Paulina
  15. Motyka Tomasz
  16. Mróz Piotr
  17. Oleszczuk Ewelina
  18. Omar Samira
  19. Ostrowska Sylwia
  20. Poniedziałek Paulina
  21. Suseł Małgorzata
  22. Szczepaniak Katarzyna
  23. Tomaszewska Ewelina
  24. Wilczyński Michał
  25. Wilk Anna
  26. Winnicka Ewelina
  27. Wlizło Rafał
  28. Wołek Joanna
  29. Żrodowski Artur



  Klasa III d              wych: mgr Leszek Darmochwał

  1. Basiński Paweł
  2. Chwałek Kamil
  3. Czarniecka Elżbieta
  4. Gleń Arkadiusz
  5. Jarocka Magdalena
  6. Jurzysta Ewelina
  7. Karauda Tomasz
  8. Kotyrba Marcin
  9. Kowalak Aneta
  10. Kowalik Kamil
  11. Kubina Izabela
  12. Mazurek Agnieszka
  13. Mazurek Paulina
  14. Miś Katarzyna
  15. Nadolska Dorota
  16. Petla Justyna
  17. Ruszniak Przemysław
  18. Stasieczek Paweł
  19. Stefańczyk Kamil
  20. Sugalski Tomasz
  21. Szewera Grzegorz
  22. Świrszcz Katarzyna
  23. Toruń Rafał
  24. Tymicki Tomasz
  25. Tywoniuk Agnieszka
  26. Wdowiak Anna
  27. Witka Paweł
  28. Żebrowski Grzegorz



  Klasa III e              wych:  mgr Dorota Rzeczycka-Brodzik

  1. Bodio Ewelina
  2. Daniel Eliza
  3. Dąbrowski Łukasz
  4. Deptuś Karolina
  5. Deptuś Katarzyna
  6. Dudziński Mariusz
  7. Fałek Emilia
  8. Gałan Justyna
  9. Hawryluk Magdalena
  10. Karczmarek Katarzyna
  11. Komajda Daria
  12. Patyk Gerard
  13. Pawelec Damian
  14. Pleskot Katarzyna
  15. Romanek Paweł
  16. Rudnicka Agnieszka
  17. Rybak Przemysław
  18. Szymańska Anna
  19. Świta Ewelina
  20. Wójtowicz Kamil
  21. Zańko Patrycja
  22. Zańko Paulina
  23. Ziółkowski Mateusz
  24. Zwolak Daniel



 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone