Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Rocznik 2005

  Klasa III a              wych:  mgr Dorota Szewczak

  1. Czarniecka Magdalena
  2. Fenc Radosław
  3. Fiszer Emil
  4. Frańczuk Wojciech
  5. Frącek Katarzyna
  6. Gleń Jakub
  7. Jaworska Anna
  8. Kostek Agnieszka
  9. Kukiełka Joanna
  10. Kupiecka Anna
  11. Mazuś Agnieszka
  12. Młynarczyk Jakub
  13. Mrozek Ewa
  14. Niewiadomska Angelika
  15. Pawelec Magdalena
  16. Rękas Aleksandra
  17. Sieńko Aleksandra
  18. Skubisz Grzegorz
  19. Starek Karolina
  20. Stęgierski Bartosz
  21. Stryjek Magdalena
  22. Szewczuk Angelika
  23. Uchnast Kamil
  24. Wojtaszek Karol
  25. Wojtaszek Paweł
  26. Zaborny Daniel




  Klasa III b              wych:  mgr Teresa Laskowska

  1. Bereza Sławomir
  2. Biały Paweł
  3. Budzyńska Diana
  4. Gontarz Michał
  5. Grobelna Angelika
  6. Kidyba Katarzyna
  7. Korszla Rafał
  8. Krupa Ewelina
  9. Łaska Alicja
  10. Machałek Mateusz
  11. Martyna Kamil
  12. Migacz Anita
  13. Mróz Jarosław
  14. Nosowska Joanna
  15. Panas Małgorzata
  16. Pomian Maciej
  17. Prichoda Patrycja
  18. Rysak Anna
  19. Stasieczek Piotr
  20. Świta Adrian
  21. Wiśniewska Anna
  22. Wysocka Barbara
  23. Wysocka Milena
  24. Zdybel Ireneusz




  Klasa III c              wych:   mgr Grażyna Czubiel

  1. Bereza Ksenia
  2. Bielesz Patryk
  3. Cimek Przemysław
  4. Ćwikła Anna
  5. Ćwikła Karol
  6. Flak Małgorzata
  7. Garbal Jan
  8. Gleń Iwona
  9. Jańczuk Joanna
  10. Karolak Sylwia
  11. Kasiura Monika
  12. Kotyrba Rafał
  13. Kowalczyk Kamil
  14. Król Robert
  15. Marek Anna
  16. Mąka Wojciech
  17. Nowicka Justyna
  18. Pomarańska Joanna
  19. Raczkowski Adam
  20. Rajchert Karolina
  21. Szczepaniuk Marcin
  22. Tłuczek Renata
  23. Tywoniuk Marcin
  24. Wiliński Mateusz
  25. Wiśniewski Marcin
  26. Wrona Mateusz




  Klasa III d              wych:  mgr Wanda Domańska

  1. Basińska Natalia
  2. Bojarczuk Malwina
  3. Chwiej Iwona
  4. Dziedzic Aleksandra
  5. Fidecka Anna
  6. Grzywna Magdalena
  7. Izdebska Sylwia
  8. Knap Bartosz
  9. Knopik Mariola
  10. Korkosz Radosław
  11. Kowalski Mateusz
  12. Kwiecińska Ewa
  13. Magdziarz Paweł
  14. Mazurek Michał
  15. Mazurkiewicz Mateusz
  16. Nosal Jakub
  17. Ostrowska Wioletta
  18. Padziński Łukasz
  19. Pecka Damian
  20. Potręć Michał
  21. Poźniak Kamil
  22. Ruszniak Anna
  23. Siergiejew Paweł
  24. Sugalski Paweł
  25. Sulej Piotr
  26. Szponer Jarosław
  27. Tywoniuk Mateusz
  28. Warchulski Mateusz

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone