Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Rocznik 2009

  Klasa III a              wych.   mgr Jolanta Garbal

    1. Batyra Karol
    2. Bożko Natalia
    3. Chwil Marcin
    4. Cieplechowicz  Beata
    5. Grabiec Aleksandra
    6. Grabiec Monika
    7. Haratym Patrycja
    8. Jagiełło Michał
    9. Kłosowska Sylwia
    10. Kowalczyk Karolina
    11. Kurys Arkadiusz
    12. Liśkiewicz Aleksandra
    13. Malczewski Mateusz
    14. Matczuk Agata
    15. Miszczak Karolina
    16. Ociepa Justyna
    17. Pawluk Paweł
    18. Pekar Joanna
    19. Pokrywiecki Jakub
    20. Pucek Arkadiusz
    21. Saluk Mateusz
    22. Sędłak Grzegorz
    23. Snosek Paweł
    24. Soczyński Bartłomiej
    25. Sokół Aleksandra
    26. Sokół Jakub
    27. Stasieczek Grzegorz
    28. Szytko Magdalena
    29. Wiórko Paulina
    30. Wożakowski Cezary
    31. Wróbel Jacek
    32. Wyłupek Karolina




        Klasa III b               wych:    Iwona Grzywna

      1. Bednarczyk Alan
      2. Brożek Łukasz
      3. Budzowski Łukasz
      4. Chłopek Aneta
      5. Chomik Katarzyna
      6. Dołowy Rafał
      7. Dudka Tomasz
      8. Ekalt Weronika
      9. Frańczak Tomasz
      10. Gleń Bartosz
      11. Góra Karina
      12. Haratym Magdalena
      13. Jawor Agata
      14. Jeleń Magdalena
      15. Krupa Damian
      16. Kuper Dagmara
      17. Maniuk Karolina
      18. Marucha Jarosław
      19. Papierz Anna
      20. Szymczak Paweł
      21. Talarowska Magdalena
      22. Wójcik Rafał
      23. Zaprawa Patryk




        Klasa III c               wych:   mgr Alicja Skiba

        1. Bereza Łukasz
        2. Bzdeń Karol
        3. Charmas Artur
        4. Czarniecka Katarzyna
        5. Czerniak Ewa
        6. Dudzic Jakub
        7. Gajewska Daria
        8. Jakubiec Wioletta
        9. Jastrzębski Tomasz
        10. Kowalczyk Monika
        11. Kozak Joanna
        12. Krzaczek Barbara
        13. Manachiewicz Michał
        14. Mazurek Mateusz
        15. Mazurek Urszula
        16. Olejarz Sylwia
        17. Parzymies Monika
        18. Piech Jakub
        19. Pisarski Mateusz
        20. Podolska Urszula
        21. Pokarowski Damian
        22. Ruszniak Aleksandra
        23. Salitra Dominik
        24. Ścibor Katarzyna
        25. Tymicka Anna
        26. Zańko Paweł
        27. Ziółkowska Magdalena
        28. Ziółkowski Michał



           
          © 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
          Wszelkie prawa zastrzeżone