Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Rocznik 2007
  Klasa III a               wych:      Iwona Grzywna

    1. Bojarczuk Agnieszka
    2. Czubacka Aleksandra
    3. Dłużniewska Małgorzata
    4. Domańska Ewa
    5. Halinowska Patrycja
    6. Hałas Sylwia
    7. Lewandowska Aleksandra
    8. Lisowska Kamila
    9. Martyn Grzegorz
    10. Nowak Sławomir
    11. Parzymies Tomasz
    12. Pasieczny Mateusz
    13. Porębski Kamil
    14. Raczkowska Aneta
    15. Romańczuk Joanna
    16. Szewczak Grzegorz
    17. Szparkowski Piotr
    18. Śliwiński Jakub
    19. Talarowska Elżbieta
    20. Waryszak Maciej
    21. Watras Paweł
    22. Wojtowicz Monika



        Klasa III b               wych:   mgr Magdalena Nawrocka

      1. Banaszkiewicz Katarzyna
      2. Barankiewicz Marta
      3. Batyra Konrad
      4. Bąk Andrzej
      5. Czerniak Anna
      6. Domańska Alicja
      7. Gleń Mateusz
      8. Gralak Dorota
      9. Kalinecka Paulina
      10. Królczyk Aneta
      11. Kowalczyk Jacek
      12. Król Emil
      13. Kuc Łukasz
      14. Kucharczyk Michał
      15. Maciejewski Andrzej
      16. Mazur Jagoda
      17. Olech Sebastian
      18. Pawłowska Karolina
      19. Szostak Justyna
      20. Szponer Patrycja
      21. Troć Przemysław
      22. Tymiński Damian
      23. Waleczko Sebastian
      24. Wiśniewska Justyna
      25. Wiśniewski Przemysław
      26. Witkowski Grzegorz



        Klasa III c              wych:   mgr Dorota Rzeczycka-Brodzik

      1. Chomicki Łukasz
      2. Ciesielska Magdalena
      3. Dunia Karolina
      4. Dworucha Rafał
      5. Flis Paulina
      6. Jurzysta Aleksandra
      7. Kamińska Ilona
      8. Kamińska Patrycja
      9. Kowalczyk Magdalena
      10. Kucaj Ewelina
      11. Lal Agata
      12. Łukaszczyk Sylwia
      13. Łukaszewski Paweł
      14. Małysz Paulina
      15. Orkiszewski Karol
      16. Ragaman Agnieszka
      17. Rusinek Anna
      18. Szczupak Karolina
      19. Szymańska Eliza
      20. Szynkaruk  Olga
      21. Walczyna Beata
      22. Wilczyńska Beata
      23. Zaraza Justyna



        Klasa III d               wych:  mgr Marta Cięciera

      1. Charmas Tomasz
      2. Dulniak Karolina
      3. Garbowski Piotr
      4. Kasiura Katarzyna
      5. Kuchnowski Rafał
      6. Liśkiewicz Mateusz
      7. Marczuk Anna
      8. Marczuk Łukasz
      9. Martyna Katarzyna
      10. Patyk Ewelina
      11. Pawlas Joanna
      12. Pawluk Aleksandra
      13. Petla Aleksandra
      14. Sadło Monika
      15. Sobański Albin
      16. Sobański Damian
      17. Szczupak Karolina
      18. Tarnas Magdalena
      19. Tymicka Katarzyna
      20. Tymicki Paweł
      21. Waśkiewicz Marta
      22. Weremko Rafał
      23. Zajączkowski Dawid



       
      © 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
      Wszelkie prawa zastrzeżone