obiady

Obiady - płatności na konto bankowe
wtorek, 17 grudnia 2019 11:55
Informujemy, że od dnia 01 styczna 2020 r. opłaty za obiady można dokonać tylko na konto bankowe szkoły w terminie do 10 – tego każdego miesiąca.
W przypadku nieterminowych wpłat naliczane zostaną ustawowe odsetki.
Nieuiszczenie opłaty jest równoznaczne z wykreśleniem dziecka z obiadów w następnym miesiącu.
Nr konta bankowego: 16 8200 0008 2001 0011 5775 0007
W tytule przelewu należy wpisać: Opłata za obiady za ………….. (podać miesiąc), imię i nazwisko dziecka oraz klasa.
Informacja o wysokości opłaty dostępna będzie w sekretariacie szkoły, u intendentki oraz na stronie internetowej. O kwocie odpisów poinformują wychowawcy klas przez e-dziennik.
Przypominamy, że o nieobecności dziecka w danym dniu, należy powiadomić najpóźniej do godz. 08.00.

Koszt obiadów w marcu: 66 zł

(cena: 3 zł / obiad)

Przypominamy, że obiady wydawane są za okazaniem ważnej kart obiadowej!

Uprzejmie prosimy o terminowe wpłaty.

Prosimy o jak najszybsze uregulowanie zaległości za poprzedni miesiąc!

Opłaty za obiady w bieżacym miesiącu należy wnieść najpóźniej do dnia 10 każdego miesiaca.

Prosimy także o podanie na przelewie imienia, nazwiska oraz klasy, do której chodzi dziecko.

Obiady w szkole - informacje ogólne

Zapraszamy do korzystania ze smacznych i tanich obiadów w szkolnej stołówce!

W roku szkolnym 2019/2020 dzienna stawka za obiad wynosi  3,00

Obiady wydawane są tylko w dni nauki szkolnej.

Opłaty za posiłki wnosi się za cały miesiąc z góry zazwyczaj do 10 dnia miesiąca, w którym dziecko będzie korzystało z posiłków.

Jeżeli 10 dzień miesiaca jest dniem wolnym, to wpłaty należy dokonać wcześniej.

Bardzo prosimy o terminowe wpłaty za obiady.

Jeśli wpłata zostanie dokonana po terminie, moga zostać naliczone ustawowe odsetki.

Prosimy o wpłaty  na konto (dokładna kwota):

16 8200 0008 2001 0011 5775 0007

W przypadku nieobecności dziecka w szkole, należność za obiady pomniejsza się odpowiednio o ilość opuszczonych dni (po uprzednim zgłoszeniu przez rodzica – telefonicznym lub osobiście)

obiad

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ
wtorek, 12 września 2017 11:02

REGULAMIN STOŁÓWKI

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4

im. Jana Pawła II w Krasnymstawie

1. Stołówka jest miejscem spożywania posiłków przygotowanych przez kuchnię szkolną dla uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły.
  2. Obiady wydawane są w godzinach: 1130-1330
  3. Podczas wydawania obiadów w stołówce mogą przebywać wyłącznie osoby spożywające posiłek.
  4. W stołówce należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa związanych ze spożywaniem posiłków.
  5. Obiady wydaje się na podstawie i za okazaniem imiennej karty obiadowej.
  6. Przed okienkiem, w którym wydaje się obiady, obowiązuje kolejka w jednym szeregu.
  7. Podczas spożywania obiadu nie należy prowadzić głośnych rozmów, biegać po sali lub prezentować innych niestosownych zachowań.
  8. Po spożytym posiłku naczynia i sztućce należy odstawić do wyznaczonego okienka.
  9. Z obiadów korzysta tylko osoba, która ma opłacone posiłki.
  10. 10.Opłaty z tytułu kosztów żywienia należy wnosić w wyznaczonych terminach.
  11. W przypadku planowanej nieobecności w szkole należy wcześniej zgłosić ten fakt osobiście lub telefonicznie.
  12. W stołówce wywieszony jest jadłospis na dany tydzień.
  13. Wszyscy korzystający ze stołówki szkolnej powinni dbać o ład i porządek na niej.
  14. Osoby nie przestrzegające regulaminu mogą zostać pozbawione prawa do korzystania z obiadów.