Uroczystosci szkolne
Dzień Patrona 2008
czwartek, 16 października 2008 19:34

Dzień Patrona

16 października 1978r. o godz. 18.18. z komina nad Kaplicą Sykstyńską uniósł się biały dym. Oznaczał on, że konklawe złożone z kardynałów całego świata podjęło decyzję. Świat miał poznać nowego Następcę sw.Piotra - Karola Wojtyłę.

W tym roku mija dokładnie trzydzieści lat od wyboru Polaka na Stolicę Piotrową! Aby uczcić pamięć o tak wielkim człowieku i przypomnieć doniosłe wydarzenie, jakim było historyczne konklawe, Zespół Szkół nr 4 czynnie uczestniczył we mszy świętej oraz przygotował akademię upamiętniającą historyczny wybór papieża.

Prymusi z „Czwórki”
niedziela, 31 stycznia 2010 16:35

2009_dzien_prymusa_1026 lutego 2009r. w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość. Wzięli w niej udział najlepsi uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Zaproszeni też zostali rodzice, którzy z dumą odbierali należne gratulacje. O randze imprezy świadczy obecność przedstawicieli najwyższych władz miasta, czyli Burmistrza Krasnegostawu Andrzeja Jakubca oraz Przewodniczącego Rady Miasta Krasnystaw Bogusława Kalineckiego.