Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wydarzenia 2008 / 2009
Prymusi z „Czwórki”
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 31 stycznia 2010 16:35

2009_dzien_prymusa_1026 lutego 2009r. w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość. Wzięli w niej udział najlepsi uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Zaproszeni też zostali rodzice, którzy z dumą odbierali należne gratulacje. O randze imprezy świadczy obecność przedstawicieli najwyższych władz miasta, czyli Burmistrza Krasnegostawu Andrzeja Jakubca oraz Przewodniczącego Rady Miasta Krasnystaw Bogusława Kalineckiego.

 

 
DOŁĄCZ DO KRAJOZNAWCÓW. POZNAJ SWÓJ KRAJ!
Wpisany przez Administrator   
sobota, 06 czerwca 2009 16:24

Pamiątkowe zdjęcie w Kazimierzu06.06.2009r. odbył się w Kazimierzu Dolnym IX ZLOT SZKOLNYCH KÓŁ KRAJOZNAWCZO-TURYSTYCZNYCH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO.

 

 

 

 

 
Flagi wolności
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 04 czerwca 2009 10:44

FLAGI WOLNOŚCI, TRUSKAWKI RADOŚCI

4 czerwca 2009 roku minęło 20 lat polskiej wolności. Szkoły z całej Polski świętowały tę radosną rocznicę i włączyły się do akcji pod hasłem: "Flagi wolności, truskawki radości".

 
Etap Powiatowy VI Konkursu "Jestem Bezpieczny"
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 26 maja 2009 19:45

2009_Jestem bezpieczny - Etap powiatowy   121 maja w Krasnostawskim Domu Kultury odbył się powiatowy etap konkursu wiedzy prewencyjnej: "Jestem Bezpieczny". Otwarcia konkursu dokonał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krasnymstawie podinsp. mgr Mariusz Gap oraz Starosta Powiatu Krasnostawskiego pan Janusz Szpak.

 
Horror w Lublinie
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 11 maja 2009 10:43

Panel dyskusyjny

"Czy to jeszcze horror? Literatura grozy i jej pogranicza"

 

Dnia 11 maja 2009 roku członkowie koła polonistycznego wraz z opiekunem panią Moniką Skrzypą uczestniczyli w panelu dyskusyjnym na temat: "Czy to jeszcze horror? Literatura grozy i jej pogranicza" Spotkanie odbyło się w czytelni UMCS w Lublinie w ramach ogólnopolskich obchodów "Tygodnia Bibliotek".

 
Dzień Ziemi 2009
Wpisany przez Administrator   
piątek, 01 maja 2009 10:41

Dzień Ziemi 2009 w Zespole Szkół nr 4

W ramach obchodów Dnia Ziemi 28 kwietnia 2009r. w Zespole Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie przeprowadzono Szkolny Turniej Ekologiczny pod hasłem "Formy ochrony przyrody". Wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych naszego gimnazjum.

 
Moja szkoła w obiektywie 2009
Wpisany przez Administrator   
piątek, 01 maja 2009 10:40

V FOTO - KONKURS "Moja szkoła w obiektywie"


W kwietniu 2009 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w V FOTO - KONKURSIE "Moja szkoła w obiektywie". Celem konkursu było m.in. utrwalenie w formie fotografii pięknych miejsc wokół szkoły, rozwijanie fascynacji młodzieży fotografią, promocja szkoły, wykształcenie umiejętności obserwacji najciekawszych zjawisk i miejsc. Na konkurs zostało wysłanych 12 prac fotograficznych wykonanych podczas zajęć koła polonistycznego przez następujące uczennice: Małgorzatę Kucharczyk, Monikę Słotwińską, Karolinę Kozak, Katarzynę Żeżułę, Agnieszkę Wójcik.

 
VI edycja Konkursu „Jestem bezpieczny” – wygraliśmy etap miejski!
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 28 kwietnia 2009 16:38

2009_jestem_bezpieczny_4s 29 kwietnia w Zespole Szkół nr5 w Krasnymstawie odbył się miejski etap konkursu wiedzy prewencyjnej: „Jestem Bezpieczny”. To już VI edycja konkursu, w którym biorą udział uczniowie szkół z całego województwa lubelskiego. O awans do dalszego etapu (powiatowego) walczyły 3 drużyny z krasnostawskich szkół.

 
Spotkanie z P. Zuchniewiczem
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 31 marca 2009 10:38

Spotkanie z panem Pawłem Zuchniewiczem

Dnia 30.03.2009r. o godz. 12.00, w Zespole Szkół Samorządowych Gimnazjum Publicznym im. Jana Pawła II w Rejowcu Fabrycznym, odbyło się spotkanie z panem Pawłem Zuchniewiczem - dziennikarzem, publicystą, autorem wielu książek poświęconych Papieżowi z Polski. W ramach zajęć koła polonistycznego delegacja z naszej szkoły w składzie: Katarzyna Staszak i Katarzyna Żeżuła wraz z opiekunem - pania Moniką Skrzypą miała okazję w tej uroczystości uczestniczyć.

 
Wizyta w teatrze muzycznym
Wpisany przez Administrator   
środa, 04 marca 2009 16:26

"Wizyta w teatrze muzycznym"

 

W środę 4 marca br. uczniowie klas: IIB, IVB, VIA, VIB wybrali się na wycieczkę do Teatru Muzycznego w Lublinie. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu pt. "Pinokio". Dodatkową atrakcją było spotkanie z aktorem, Tomaszem Głębockim. Artysta z humorem opowiadał o sobie oraz o przygotowaniach do występów na scenie, pracy innych aktorów i pracowników teatru. Na koniec wszyscy uczestnicy wycieczki zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia na tle scenografii do sztuki. Zadowoleni wróciliśmy do Krasnegostawu. Z pewnością była to wspaniała wycieczka do krainy bajek. Te wyjątkowe przeżycia zatrzymaliśmy w niecodziennych pamiątkach i licznych zdjęciach, które dekorując nasze pracownie, przetrwają na długo.

 
Poligloci z „ Czwórki”!
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 lutego 2009 16:37

Nasi uczniowie odnieśli sukces w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego SEZAM, który został zorganizowany przez Szkolną Akademię Wiedzy. Dyplomy wyróżnienia otrzymali: Natalia Dzida z klasy VB, Rafał Bojarczuk z klasy VC, Mariusz Apostoluk z klasy VC oraz Bartłomiej Stachyra z klasy VB. Uczniów do konkursu przygotowały nauczycielki: Maria Kramar oraz Dominika Kura.

poli_m

 
Spotkanie z S. Dardą 2009
Wpisany przez Administrator   
piątek, 23 stycznia 2009 12:17

"Spotkanie z pisarzem Stefanem Dardą"

23 stycznia br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Okrzei w Krasnymstawie odbyło się spotkanie klas: I b gimnazjum i VI b szkoły podstawowej z pisarzem Stefanem Dardą. Uczniowie mieli możliwość porozmawiania z twórcą oraz zapoznania się z prezentacją jego debiutanckiej książki pt. "Dom na wyrębach"

 
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2008
Wpisany przez Administrator   
środa, 31 grudnia 2008 16:41

 

2008_pdpz"Bo przecież tyle marzeń jest na świecie

czy się spełnią?

trzeba wierzyć

bo od Ciebie tak naprawdę

bo od Ciebie to zależy ..."

 

 
Ze zdrowiem za pan brat
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 04 grudnia 2008 20:16

2008 Impreza Integracyjna Ze zdrowiem za pan brat 08Dnia 3 grudnia 2008 roku w Zespole Szkół nr 4 w Krasnymstawie odbyła się impreza integracyjna pod hasłem "Ze zdrowiem za pan brat".

Wzięły w niej udział trzy klasy integracyjne z naszej szkoły, oddział integracyjny z Przedszkola nr 6  "Za żywopłotem", podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno - Terapeutycznego w Krasnymstawie oraz klasa integracyjna z Zespołu Szkół nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej.

 
ZTU 2008 - podsumowanie akcji
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 01 grudnia 2008 16:42

Zachowaj Trzeźwy Umysł i Żyj Normalnie.

W poniedziałek, 24 listopada, w naszej szkole odbyło się podsumowanie kampanii profilaktyczno edukacyjnej "Zachowaj Trzeźwy Umysł 2008" i inauguracja kolejnej edycji programu "Żyj normalnie".

Spotkanie prowadzili Patrycja i Michał, uczniowie z klasy VIb. Na uroczystości obecni byli uczniowie klas II-VI wraz z wychowawcami. Honorowymi gośćmi byli p. Alicja Grabiec - Pełnomocnik Burmistrza ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy UM w Krasnymstawie oraz st. post. p. Kamil Dębski - dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

 
Twój Dar Serca dla Hospicjum
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 01 grudnia 2008 10:46

2009_hospicjum_5 W dniach 6-20 listopada nasza szkoła uczestniczyła w akcji „Twój Dar Serca dla Hospicjum” pod patronatem wojewody lubelskiego Henryki Strojnowskiej i lubelskiego kuratora oświaty Krzysztofa Babisza.

Celem akcji była zbiórka środków pieniężnych na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie oraz rozbudzenie wrażliwości młodzieży szkolnej na potrzeby ludzi chorych i potrzebujących wsparcia.

 

 
Dzień Patrona 2008
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 16 października 2008 19:34

Dzień Patrona

 

16 października 1978r. o godz. 18.18. z komina nad Kaplicą Sykstyńską uniósł się biały dym. Oznaczał on, że konklawe złożone z kardynałów całego świata podjęło decyzję. Świat miał poznać nowego Następcę sw.Piotra - Karola Wojtyłę.

W tym roku mija dokładnie trzydzieści lat od wyboru Polaka na Stolicę Piotrową! Aby uczcić pamięć o tak wielkim człowieku i przypomnieć doniosłe wydarzenie, jakim było historyczne konklawe, Zespół Szkół nr 4 czynnie uczestniczył we mszy świętej oraz przygotował akademię upamiętniającą historyczny wybór papieża.

 
XVI Targi Turystyczne - IX 2008
Wpisany przez Administrator   
środa, 01 października 2008 16:34

Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie wraz z opiekunami wzięli aktywny udział w XVI Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw, które odbyły się w dniach 26-27 września w Pałacu Kultury i Nauki. Chętnych na tegoroczny wyjazd do stolicy było dwukrotnie więcej niż w latach ubiegłych.

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone